MartinaMich
01.03.13,22:05
Prosím o radu: Som zamestnancom jednej firmy, toho času na rodičovskej dovolenke. Mám možnosť ísť na skrátený úväzok si privyrobiť do inej firmy, nie konkurenčnej. Je to možné. Môžem mať súčastne teda dve zmluvy? Alebo to riešiť u nového zamestnávateľa len dohodou? ďakujem
ewita888
01.03.13,21:13
môžeš mať viac pracovných pomerov naraz
MartinaMich
01.03.13,21:18
ďakujem
Anik
01.03.13,21:43
výstižný názov témy
Tweety
02.03.13,10:34
Prosím o radu: Som zamestnancom jednej firmy, toho času na rodičovskej dovolenke. Mám možnosť ísť na skrátený úväzok si privyrobiť do inej firmy, nie konkurenčnej. Je to možné. Môžem mať súčastne teda dve zmluvy? Alebo to riešiť u nového zamestnávateľa len dohodou? ďakujem
Neviem si predstaviť prácu u viacerých zamestnancov. :confused: Prečo si zadávateľ ani neprečítal to, čo zosmolil? Fakt to vyzerá, ako keby tu chodili negramotní.
Mila123
02.03.13,10:39
Neviem si predstaviť prácu u viacerých zamestnancov. :confused: Prečo si zadávateľ ani neprečítal to, čo zosmolil? Fakt to vyzerá, ako keby tu chodili negramotní.
Majka, ja mám pocit, že fakt tu začínajú chodiť takí.....
pretože čo otázka to nová téma, mýlia si tie elementárne pojmy, zadávajú otázky skôr ako si prečítajú riešenia, ktoré tu na porade sú.....:eek:
Indeed
02.03.13,10:41
prečo ? ja si to viem predstaviť, ale len do suhrnneho limitu 24 hod denne