luko56
02.03.13,14:26
Nedá sa mi pripojiť na internet, pri štartovaní PC mi hlási: Od prvej aktivácie systému windows na tomto počítači došlo k podstatným zmenám jeho hardvérovej konfigurácie. Vzhľadom na tieto zmeny je nutné systém windows opakovane aktivovať počas najbližších 3 dní. Chcete systém windows aktivovať teraz?
Nechápem čo sa stalo a ani neviem, čo robiť. Nemáte s tým niekto skúsenosti?
Ďakujem vopred za každú múdru radu.
Lucia
arizona
02.03.13,13:33
nunenko
02.03.13,13:56
aký windows máš? win7, xp, win8? A ešte základná otázka legálny? Ak legálny stlač aktivovať. Ak nie preinstaluj win, alebo si nájdi aktivátor, ale na to slúžia iné fóra.
Ešte sa mi nestalo, že by MS zablokoval počítač, vždy slušne napísal. že som sa stal zrejme obeťou podvodu a zmení pozadie na čierne a dole v rohu napíše, že nelegálna kópia. Majú pravdu, tá ich Vista sa ináč ani nedala nazvať.
Hláška je po slovensky? pošli screan obrazovky.
luko56
02.03.13,13:59
Mám win xp home edition - legálny. hláška je po slovensky - nemôžem poslať screan - lebo som sa pripojila iba tak, že som si dala aktivovať stav ako 1. 3. inak mi nešiel ani internet. Vôbec neviem, prečo sa to stalo, mám to pc už 4 roky a žiaden hw som teraz ani neinštalovala - naposledy asi pred 1/2 rokom. a ten pokec čo je k aktivácii píše Start a položka počítač - ale takú tam nikde nemám :-(
sthruska
02.03.13,14:18
Tak si schytala vydieračský vírus.
nunenko
02.03.13,16:52
ako 1. 3. inak mi nešiel ani internet
teda to máš vyriešené, vírus bol, už nie je ? niekady pomáha jednoducho pouýiť bod obnovy.