pizzanoel
03.03.13,09:39
Ahojte,

mam spravene daňové priznanie. som živnostnik a mam aj normalne zamestnanie na HPP. Zo živnosti mi vyšla strata a za prijem zo zavis.cinnosti mi vysiel nedoplato 3 centy...Neviem ci nie je nieco take ze dan sa platy len ak nedoplatok vyjde viac ako 3,5 eur no nie som si ista je mi to take divne že mam zaplatit 3 centy :) ale o to by ani neslo... zda sa mi ze danovy urad posielala aj nejaky papier kde bolo napisne cislo uctu kde sa maju dane poukazovat....len ten papier nemozem najsta nie som si ista ci som to aj obdrzala...

Viete mi prosim poradit co stym ci naozaj mama zaplatit tie tri centy a ako sa dozviem cislo toho uctu , ked neviem ci som ho dostala?

Ďakujem
Mila123
03.03.13,08:42
pri DP sa nedopláca nedoplatok do 3.32 €
papier o tvojich účtoch si nájdi......(neplatíš asi žiadnu daň, či preddavky ako szčo)
pizzanoel
03.03.13,08:50
pri DP sa nedopláca nedoplatok do 3.32 €
papier o tvojich účtoch si nájdi......(neplatíš asi žiadnu daň, či preddavky ako szčo)

ďakujem za odpoveď možem teda odovzdať DP s vysledkom nedoplatok 0,03 a pritom ho nezaplatim kedže nie je to viac ako3,32 eur.. pochopila som to správne?
Mila123
03.03.13,08:51
ďakujem za odpoveď možem teda odovzdať DP s vysledkom nedoplatok 0,03 a pritom ho nezaplatim kedže nie je to viac ako3,32 eur.. pochopila som to správne?
áno....to ti nepovedala Tvoja účtovníčka?
pizzanoel
03.03.13,08:56
áno....to ti nepovedala Tvoja účtovníčka?

Nie, to účtovníctvo si robím ja a nebola som si tým istá ... :) Ďakujem ti za promptnú odpoveď, si poklad :)
Mila123
03.03.13,08:57
Nie, to účtovníctvo si robím ja a nebola som si tým istá ... :) Ďakujem ti za promptnú odpoveď, si poklad :)
teda iba kopať, kopať, kopať.......:D
Príroda
04.03.13,16:41
Zdravím. Platí táto hranica 3,32 aj pri preplatku alebo sa môže jednoducho SZČO rozhodnúť, vyznačiť v DP , že nežiada vrátenie preplatku?