gerlach
03.03.13,15:00
Zdravím Poradaci .


Kedže ste my pomohly tak sa idem informovat ešte raz .Ako som tu už písal o probleme z prepadnutym stropom tak my prišlo pakesi predvolanie aby som sa vyjadril k veci či suhlasim alebo nesuhlasim z podanim žaloby na nahradu škody . PROBLEM JE V TOM čI MOžE ADVOKAT ZASTUPOVTAT PROTI STRANU KED JA SOM HO KONTAKTOVAL HNED AKO VZNIKOL PROBLEM S TíM ABY MY PORADIL .A ZRAZU ZASTUPUJE PROTI STRANU MOžE TAK UROBIT VDAKA ZA VASE ODPOVEDE PEKNY DEN PRAJEM . Ospravedlnujem sa za pravopis
mattto
03.03.13,14:29
Môže, síce to nie je etické, ale advokátov je veľa a sú radi za každý job. Nejaké stretko a odpovede na tvoje otázky ešte nie je poskytnutie právnych služieb v zmysle zákona. Iná vec by bola, keby ste už mali uzavretú zmluvu o poskytnutí/poskytovaní právnych služieb. Podľa §21 zák. č. 586/2003 Z.z. Advokát je povinný odmietnuť poskytnutie právnych služieb, ak

a) v tej istej veci alebo vo veci s ňou súvisiacej poskytol právne služby inému, ktorého záujmy sú v rozpore so záujmami toho, kto o poskytnutie právnych služieb žiada.
gerlach
03.03.13,14:57
Vdaka za odpoved ja som sa o probleme s ním rozpraval apovedal že neni problem vyhrata vec a zrazu je na druhej strane