maja125
03.03.13,18:15
Pracovala som v obchode predaj mrazeneho mäsa.Pri nástupe do zamestnania som prebrala tovar inventúrne nakoľko som tam bola sama hmotne zodpovedná, bolo zistené že pani ktorá tam robila predomnou zanechala tam mäso poškodenom obale si 12kg načo som upozornila inventúrničku ale mi bolo povedané že sa to má prebaliť a mám sa to snažiť predať,aj napriek mojej snahe sa to nepredalo,načo som pri každej inventúre upozorňovala inventúrníčku,odpoveď bola stále rovnaká snažte sa to predať.K31.1.2013 sa majiteĺ rozhodol že zavrie predajňu tak som dostala výpoveď.Prebehla inventúra bez manka ale prekvapenie prišlo až keď som dostala výplatu za posledný mesiac, za to mäso mi strhol 339 eur podotýkam že mäso bolo v záručnej dobe nechýbalo len bol obal poškodený ,čo vlastne nie z mojej viny.Keď som sa nato opýtala že prečo
však vedeli o tom že to som nezapríčinila ja, tak mi bolo povedané že teraz som tam bola ja keď sa predajňa ruší, vyznelo to tak ako že to niekto zaplatiť musí.Poradte prosím mal na to právo