marushqa
03.03.13,19:18
Ahojte poradaci,

potrebovala by som pomoc. Mam na bakalarku urobit vyskum a potrebovala by som Vasu pomoc. Potrebujem urobit dotaznik, budem tam mat asi 10 otazok a vzdy su len dve moze odpovede. Ale tychto 10 otazok nemozu byt na jednej strane. Potrebovala by som nieco nasledovne:
prva strana by obsahovala uvodne keci, ludia by klikli na pokracovat, potom by s aim zjavila prva otazka, oni by si vybrali jednu z tych dvoch moznosti a dali pokracovat, potom by sa im zjavila dalsia otazka a zas to iste az by dosli takto ku koncu. To by sa dalo aj Google docs. Ale problem je, ze potrebujem casomieru, teda potrebujem vediet kolko casu im zabralo odpovedat na kazdu jednu otazku. Nevedel by mi s tym niekto pomoct? Bola by som vam strasne zaviazana.

Dakujem
PaloPa
04.03.13,13:57
No bakalárku ti tu nikto neurobí (aspoň si myslím :cool:), ale možno pomôže tip na jedno z možných riešení. Pre jedného zákazníka som robil podobnú aplikáciu pre web.

Bola to kombinácia videa s následným testom, kde na zodpovedanie otázky bolo 7 sekúnd, ktoré "odklikávali" v pravej časti testu.
Po uplynutí sa automaticky posunulo na ďalšiu tému, na konci bolo vyhodnotenie, prípadne rekapitulácia odpovedí.

Skúšal som viacero nástrojov, ale nakoniec som to urobil v Adobe Captivate.
SW má v sebe už veľa nástrojov na tvorbu kvízov a testov (viď ich stránku - Easy quizzing (http://www.adobe.com/products/captivate/features.html#categorylens_1_featureset_3))

Adobe nie je free, ale študáci mávajú rôzne výhody (a hlavne veľa kamošov :)), samotná robota je potom len tvorivá zábava.

Palo
marushqa
04.03.13,15:28
Ale ja nepotrebujem odpocitavania, prave naopak, ja potrebujem aby mi pocitalo cas ako dlho im to trvalo ky na danu otazku zodpovedali...a ja nemam tam moznost ktora je sprana, ja skor potrebujem zistit ich nazor na dnau problematiku