comodo
03.03.13,19:53
Neviem fakt kam toto zaradit.
Zdravim , mam taku otazocku. Iste nie som sam , kto si po zime vsimne hrozny neporiadok okolo ciest , mnozstvo plastoveho odpadu zvelkej casti zapricinene i chrapunmi, ktori namiesto na skaldku radi vysypu odpad v zime do snehu vedla cesty, ale mam dojem ze i smetiari obcas nieco stratia. Vietor to vsetko rozmeta po okoli. Dnes som si vsimol doslova spust pri Novom Meste nad Vahom smerom na Staru Turu. No fuj. Kto by mal mat toto na starosti ? Cestari ? Ti maju iba cestu. Za bordel rozfukany po roliach uz nezodpovedaju. Mesto ? Zivotne prostredie ? Je to sice absurdne , ze za upratovanie takehoto neporiadku ma platit vlastne nevinny , ale ked sa to tam nechava , je to akoby navod pre dalsich bastardov , aby tam obcas nieco vyhodili. Preto to treba upratovat. Rad by som niekde na to upozornil , ale neviem kde. Je jasne , ze teraz su dolezitejsie vytlky na cestach , nez smeti , ale ked to prerastie travou , uz to bude ako …………. na Slovensku :-(
alabut
14.03.13,19:07
Ved prave, chyba osveta. Vsade sa biju o majetok, dotacie a peniaze. Kedysi upratovali skoly, od mala viedli ziakov ku kulturnemu prostrediu, ak ich pozabudli vzdelat rodicia, ci cirkev. Dnes robia bordel aj dospeli a mali si beru vzor. Skoda sa rozculovat a vymenit narod je nerealne. :-)