Gregor Peter
03.03.13,20:58
Dobrý deň. Zaujímalo by ma, ako možno docieliť prezeranie www stránky v režime offline. Na rôznych diskusných fórach som sa dočítal o programe Httrack website copier, ktorý som použil, no po množstvách neúspešných pokusoch o docielenie požadovaného efektu, prosím o bližšiu pomoc - nejde mi to.

Moja predstava je - stiahnuť si vlastnú www stránku - internetový obchod do PC - a prezerať si ju následne v mobile, čo mám na sklade a čo nie (pri tom množstve produktov si to nie som schopný zapamätať). Nepotrebujem stiahnuť obrázky, ani si prezerať videá, jedná sa o jednoduchú operáciu.

V súvislosti s touto témou by mi pomohol tiež tip, aký mobil mi stačí na prezeranie takýchto stiahnutých dokumentov v mobile (môj telefón zvláda iba sms a telefonovanie).

Každú pomoc vítam, viem sa štedro odmeniť.

Peter
TomyL1
04.03.13,06:12
Ahoj. No takto... Na taketo veci by som ti skor odporucil kupit si nejaky smartfon s pripojenim na internet. To, ze aky mobil to si musis vybrat ty podla toho, aky telefon ti vyhovuje (vsetko je aj tak taiwan:D).

No a pre to prezeranie stranky offline stylom akym si to popisal...Jedine co ma teraz nejak napada je naozaj spravit si tabulku v excely a pozerat si to v mobile, teda urobis si nejaky select nad SQL tabulkou a ona ti vypluje *.csv subor, ktory si ty strcis do excelu...lebo tak ako ty vravis, ze by si chcel, aby ti stranka bezala v mobile offline, neviem ci je vobec mozne...ale mozno sa mylim, lebo dnes sa da vsetko...

To preco ti stranka nefunguje v s tym tvojim programom v sucasnosti je pravdepodobne pre to, pretoze pouzivas nejaky redakcny system, ktory pracuje na principe databazy a program nedokaze spravit na pocitaci server...program nepoznam cize viac ti o tom nepoviem...

kazdopadne najlepsie riesenie: smartfon + internet... nic viac ti netreba a mas pokoj...
Gregor Peter
04.03.13,15:57
Ďakujem srdečne za odpoveď TomyL1 - cením si tvoju pomoc. Samozrejme, najlepšie by bolo riešiť to kombináciou telefón + internet, no vzhľadom na to, že by som hore uvedenú problematiku riešil mimo SR - poplatky za internet sú vraj v zahraničí vysoké - uvažujem nad možnosťou prezerania offline. S pojmami, ktoré si napísal (SQL, .csv) som sa v živote nestretol (aspoň vedomie nie :-), takže fakt netuším, ako to vyrobím.
nunenko
04.03.13,16:58
daj link na eshop a poriešime