Letko
04.03.13,08:31
Ahojte,

podľa vlastných skúseností sa dá ísť s bábätkom (napr. so 7 mesačným) k moru trebárs do Tuniska? Užili ste si ju vôbec? Dojčili ste alebo čo ste mu dávali jesť alebo ako ste zohrievali mlieko?

Ďakujem :)
Darina1234
04.03.13,07:37
To je moj nazor, ja by som sa takejto dovolenky vzdala
veronikasad
04.03.13,07:38
Letko, neblbni, ešte Vás s manželkou čaká toľko spoločných dovoleniek. Tú prvú - s bábätkom - si užite doma.
lujza.j
04.03.13,07:38
Fuha.....ja si pamatam jedno leto v HR sme mali vynimocne slovakov za susedov ....asi s takym malým babom.....viem že domacej skoro-zať bezal s nimi do spitalu...male bolo dehydrovane....urcite nie vinou mamy,ale teplo velke pre take babo....organizmus vystaveny...a tunis...to je este ine horuco...
Ja by som sa bala...a tam tie krajiny duplom.....
Letko
04.03.13,07:44
Teoreticky by v tom čase mali ísť zuby, však? Takže to je asi predsa len najlepšie ísť max. na kúpalisko po 15. hodine a ušetrené peniaze použiť na dovolenku o rok.
Mila123
04.03.13,07:47
Teoreticky by v tom čase mali ísť zuby, však? Takže to je asi predsa len najlepšie ísť max. na kúpalisko po 15. hodine a ušetrené peniaze použiť na dovolenku o rok.
alebo popracuj na druhom......a dovolenka počká
Letko
04.03.13,07:49
Podľa lekára máme počkať aspoň rok (cisársky rez), takže dovolenka by sa dala budúci rok prípadne o množstve 3+1 - traja na svete a jeden v brušku :D
veronikasad
04.03.13,07:49
Teoreticky by v tom čase mali ísť zuby, však? Takže to je asi predsa len najlepšie ísť max. na kúpalisko po 15. hodine a ušetrené peniaze použiť na dovolenku o rok.
V takých horúcich letách ako boli v posledných rokoch, ani to kúpalisko po 15-tej hodine nie je najvhodnejším riešením.
Topas
04.03.13,07:53
Ja by som s takým malým babätkom k moru určite nešla. Skúste niečo na Slovensku. Cestovaniu sa nebránte, my so synom cestujeme vrámci Slovenska od jeho 3 mesiacov a je to v pohode. Veď aj na Slovensku si môže užiť krásnu dovolenku.
lujza.j
04.03.13,08:10
Ak by sa ti dalo skus nejake letne dni stravit u niekoho kto ma bazen....
arizona
04.03.13,08:13
Babatku je jedno, kde dovolenku stravi.;)
Ale urcite mu viac prospeje pobyt niekde pobyt na sviezom horskom vzduchu,ako upek pri dalekom cestovani.
Krasnych oblasti mame na Slovensku dost, radsej dieta na cestovanie ucte postupne. Co by ste s nim robili, keby malo nejake zdravotne problemy v cudzom arabskom svete?

Ale nechapem, ako si tu dovolenku pri mori predstavujes.To budete cely den sediet v klimatizovanom hoteli a vecer sa pojdete s babatkom poprechadzat?:confused:
lujza.j
04.03.13,08:23
Myslim,ze nik by su tu dovolenku neuzil...a o odchychu ani reči. Fakt ist niekde tu na Slovensku....autom...mozeš sa podla potreby presunut na vylet....a tak.keby trebalo nebodaj lekara....nie je to take stresujuce...ako mimo SR.
Letko
04.03.13,08:30
Máte pravdu, vďaka za názory. Predbežne nafukovací bazén pri starých rodičoch a v jeseni s dieťatkom v batohu na nenáročnej túre :)
lujza.j
06.03.13,09:06
Nemate nahodou skúsenostou s kurzom: angličtina pre deti (http://www.class.sk) , rozmyslam ci tam nedam deti pred letom nech na dovolenke mozu komunikovat uz aj s detmi so zahranicia.




Co sa tu pytaš v inej teme pises....ze mas s nimi skusenosti a ze doporučuješ....