Miaa
04.03.13,09:18
Dobrý deň,
Spravila som Žiadosť o ročné zúčtovanie, kde som podopĺňala potrebné info (napríklad jeden zamestnanec si uplatňuje sumu na manželku). No keď idem robiť ročné zúčtovanie, nemám nikde výšku nezdaniteľnej čiastky a ani sumu, ktorú poberala manželka tohto nášho zamestnanca. Mám tam len nuly, ktoré mi nejde prepísať. Akým spôsobom to tam mám nahodiť? :confused:
Ďakujem!
Andyke
04.03.13,09:05
WIn-verzia:
V žiadosti o vykon.RZD si mala vyplniť všetko, koľko mesiacov uplatňuje a príjem. Uložiť.
Potom keď už robíš RZD prísl.zamestnanca, tak vidíš všetky čísla, zhora 8.riadok
Uplatnenie(r.02) klikni vedľa na tú ikonu a zobrazia sa Ti odpoč.položky a tam vidíš či je tam aj odpočet na manželku.
Miaa
04.03.13,09:18
Keď kliknem vedľa na ikonu, ukáže sa mi tam odpočet na manželku, ale nenahráva mi ho do výpočtu. Rovnako ako nezdaniteľnú čiastku. Potom mi na všetkých zamestnancov vychádza strašne vysoký nedoplatok... :mee:
Dav
04.03.13,09:25
Nezakladaj druhú tému,
v prvom rade skontroluj, či je zamestnanec v zozname ZC označený ako ženatý. Postup som Ti písala v pôvodne zadanej téme
Miaa
04.03.13,09:41
Témy som zakladala obe ráno, bála som sa, že v tej druhej si to nikto nevšimol.
Ano, je označený ako ženatý. Idem to skúsiť ešte raz, už som súca na psychiatra.....
Dav
04.03.13,09:50
Kľud, daj si pauzu....