alexa26
05.03.13,11:06
Dobrý deň,ak by ste mali niekto skúsenosť....dnes syn nastúpil po 3 mesiacoch do škôlky.Kedže je často chorý imunolog mi ho vylučil zo škôlky na zimné obdobie s tým že relatívne od februára by mohol nastupiť,ale mám si zistiť zdravotnú situáciu v škôlke (vo februári vypukla chrípková epidemia) pred tým ako nastúpi.Keď že poplatok za škôlku sa platí mesiac do predu,poplatok som uhradila ale po vypuknutí epidémie som ho nakoniec do škôlky nedala ale poslala som papier od obvodnej na odhlášku na celý mesiac.Iné papiere som už nevypisovala,keďže táto situácia už bolo v septembri.Poplatok za škôlku sa mi nevrátil.v pomysleni že poplatok sa presunul na mesiac v ktorom syn nastúpi do škôlky som dnes ostala nemilo prekvapená keď mi pani riaditeľka povedala že ten poplatok prepadol škôlke za to že mu držia miesto aj keď on nechodí,že to len papier od doktorky nestačí.Je možné aby si niekto len tak nechal peniaze???A to isté spravila tiež ďalšej mamičke ...
Ivenka
05.03.13,10:16
Poplatok sa platil aspoň za čias môjho syna aj keď je dieťa hoci len jeden deň v škôlke z mesiaca.