mifkoo
05.03.13,18:18
Dobrý večer chcel by som sa opýtať či nemá náhodou niekto nejaké skúsenosti objednávania tovaru a následnej dodavky z Anglicka konkrétne zo Sportdirectu. Lebo chcel by som si state objednať nejaké oblečenie a mam obavy že dopravne náklady ako sú uvedené na stránke že by sa mohli líšti tak čí sú moje obavy aspoň kus na mieste :) . Ďakujem za všetky odpovede
slavo11
05.03.13,17:34
Poštovné je teraz ak sa nemýlim 9,99 libry čo je cca 12 eur avšak len v prípade, že balík nepresiahne váhu asi 5 kg, ak je ťažší jeho cena je 15 eur. je to moja skúsenosť spred mesiaca.
slavuska
05.03.13,17:42
Z tejto stranky objednávame tovar už par rokov. Dodávka je spoľahlivá, tovar kvalitný. Po objednaní nám ho doručia do jedného týždňa... vačšinou, ak nie je nejaká snehová kalamita. Reklamácie riešia bez problémov, dokonca uhradia aj spätné poštovné. Ale reklamovali sme zatiaľ len dvakrát... viac nebolo treba. Čo sa týka poštovného, tak to závisí od celkovej váhy tovaru a poštu balíkov, ktoré pošlú. Platili sme poštovné už aj cca 35€. Lenže to boli štyri veľké krabice, vrátane bicykla a kufrov. My stále objednávame viacerí a poštovné si rozrátame, takže veľa krát to vyjde lacnejšie ako na Slovensku. Platíme kartou, na ktorej máme povolený nákup cez internet. Cez PAYPAL sa neoplatí, majú tam veľmi nevýhodný kurz. Po celkovom spracovaní objednávky nakoniec z účtu odpíšu len toľko, koľko tovaru aj posielajú. Takže nie je problém s tým, že by museli vraciať peniaze pri neúplnom dodaní alebo také niečo. Takže smelo do toho! :)