Alena Spišiaková
08.03.13,13:25
Dobrý deň,

aké SK NACE by ste dali na opracovanie fosílnych platní, odkryv fosílií?
avalik
08.03.13,12:29
Alena Spišiaková
08.03.13,12:57
Tento súpis mám a dá sa mi pozrieť aj pri vypĺňaní tlačiva na drsr.sk, ale opracovanie fosílnych platní, alebo aspoň niečo podobné tam nie je. Takže tento link mi absolútne nepomohol. Nepýtala som sa, kde nájsť súpis SK NACE, ten si nájdem aj sama, ale nedokážem si poradiť do zaradením tejto činnosti, nie je to nič zo stavebníctva, nie je to sprostredkovanie, nie je to výroba a pod.
avalik
08.03.13,12:59
Tento súpis mám a dá sa mi pozrieť aj pri vypĺňaní tlačiva na drsr.sk, ale opracovanie fosílnych platní, alebo aspoň niečo podobné tam nie je. Takže tento link mi absolútne nepomohol. Nepýtala som sa, kde nájsť súpis SK NACE, ten si nájdem aj sama, ale nedokážem si poradiť do zaradením tejto činnosti, nie je to nič zo stavebníctva, nie je to sprostredkovanie, nie je to výroba a pod.

je tam aj subor s vysvetlivkami, aj ten si uz prestudovala?
JAJA11
18.03.13,16:25
treba skúsiť tento link :) (http://www.statistics.sk/pls/wregis/dotaz)
avalik
18.03.13,16:35
treba skúsiť tento link :) (http://www.statistics.sk/pls/wregis/dotaz)

ten link dava len to co je zaregistrovane na Stat. urade ... v pripade, ze najvyssi prijem bol dosiahnuty z inej cinnosti je nutne hladat v zoznane SK NACE a najpresnejsie je to vo vysvetlivkach k SK NACE
JAJA11
18.03.13,16:50
alebo skúsiť v priloženom excelovskom súbore pomocou vyhľadávania :)
JAJA11
18.03.13,16:55
je tam aj subor s vysvetlivkami, aj ten si uz prestudovala?

ale ako sa to robí, kto to robí? je to archeologická alebo aká činnosť....
treba pozrieť presné znenie činnosti v ZRSR alebo ORSR a hľadať tak..... tie by mali mať svoj kód.....
JAJA11
18.03.13,16:58
Dobrý deň,

aké SK NACE by ste dali na opracovanie fosílnych platní, odkryv fosílií?

takto je definovaná táto činnosť aj v živnostenskom liste?
avalik
18.03.13,17:04
ale ako sa to robí, kto to robí? je to archeologická alebo aká činnosť....
treba pozrieť presné znenie činnosti v ZRSR alebo ORSR a hľadať tak..... tie by mali mať svoj kód.....

to sa pytaj zadavatelky, ja netusim ake zivnosti ma ten kto opracovava fosilne platne ;)
JAJA11
18.03.13,17:22
už som si všimla a pýtala som sa aj zadávateľky :-)