Radoslav 22
08.03.13,15:05
Dobry den mam taky problem,mam v jednej banke nasporene peniaze a uz 3 mesiace ich nemozem stade vimoct.vzdy ked tam pridem stale sa vihovaraju ze nieco stale maju zo sistemom alebo ze to musia poslat tu danu poziadavku do hlavne banky v Prievidzi.Uz to takto robia 3 mesiace a koli tomu som sa dostal uz do takych dlhov ze som bol skoro vistahovany.....Tak vas prosim co a ako mam dalej postupovat .Uz som skusal vsetky varianty a stale nic len ma stale natahuju.Za odpoved vam vopred dakujem
Monika Kováčová
08.03.13,14:06
no ja predpokladám, že vôbec nejde o banku...
Radoslav 22
08.03.13,14:29
no ja predpokladám, že vôbec nejde o banku... ale ide o banku lebo ma uz natahuju 3 mesiace
kopretinka
08.03.13,14:35
to snáď ani nie je možné :eek: šak prídem,vyberiem z účtu a hotovo....
a nemáš to ako termínovaný účet?
Nandrolon
08.03.13,14:40
podľa mňa tu nejaký študent "VŠ sociálna sračka :D " robí prieskum na svoju bakalárku, prípadne niekto na drogách...
1. Má banka názov ?
2. Aký ?
misoft
08.03.13,14:50
Aj keby to bol termínovaný - zaplatil by "pokutu" za výber mimo termín. Ak by vyberal väčšie množstvo (hotovosť) - oznámi a o 24 hodín mu musia vyplatiť.
Výhovorky na systém a hlavnú banku a to celé 3 mesiace = toto nie je politikou banky, skôr úveru, alebo nejakej nebankovky (skôr tá nebankovka!). - a tam nie sú peniaze nikdy bezpečné.
kopretinka
08.03.13,14:51
Aj keby to bol termínovaný - zaplatil by "pokutu" za výber mimo termín. Ak by vyberal väčšie množstvo (hotovosť) - oznámi a o 24 hodín mu musia vyplatiť.
Výhovorky na systém a hlavnú banku a to celé 3 mesiace = toto nie je politikou banky, skôr úveru, alebo nejakej nebankovky (skôr tá nebankovka!). - a tam nie sú peniaze nikdy bezpečné.
ešte existujú nebankovky,do ktorých sa VKLADAJÚ peniaze?:eek: to ešte funguje nebodaj
220870
08.03.13,14:53
A ktorá že je to banka?
Tweety
08.03.13,14:53
podľa mňa tu nejaký študent "VŠ sociálna sračka :D " robí prieskum na svoju bakalárku, prípadne niekto na drogách...
1. Má banka názov ?
2. Aký ?
A možno mu nechcú dať preto, že ich vimáha,:mee: mal by ich vymáhať, veď je študent, zrejme už má ZŠ za sebou.
misoft
08.03.13,14:55
Lebo chce svoje penyaze :D
Nandrolon
08.03.13,15:02
Určite existujú aj tie ako BMG a podobne čo myslíš ty /pod iným názvom, však to nedávno zase bolo v hlavných správach/, ale vieš ktoré myslím ja??? volajú sa POISŤOVNE......... a tam by to presne sedelo, bohužiaľ...
Radoslav 22
08.03.13,15:37
nie som ziadny student a ani to nie je pozicka...proste ma uz natahuju 3 mesiace......je to sporenie ktore som mal zalozene od 10 rokov... a teraz ked som zrusil sporenie a chcel som peniaze a vsetky papiere co k tomu bolo ohladom zrusenia tak som im dal...povedali mi ze do 3 pracovnych dni to budem mat...a takto sa snimi uz natahujem az do teraz.Povedali mi ze ked im dam vsetky papiere tak mi daju peniaze...mam to riesit cez pravnika????
mattto
08.03.13,15:41
niečo tam musí byť, nie je možné, aby banka svojvoľne zadržiavala peniaze klienta. Problém nebude vo vyplatení peňazí ako takom, skôr niečo s podmienkami sporenia
avalik
08.03.13,15:43
nie som ziadny student a ani to nie je pozicka...proste ma uz natahuju 3 mesiace......je to sporenie ktore som mal zalozene od 10 rokov... a teraz ked som zrusil sporenie a chcel som peniaze a vsetky papiere co k tomu bolo ohladom zrusenia tak som im dal...povedali mi ze do 3 pracovnych dni to budem mat...a takto sa snimi uz natahujem az do teraz.Povedali mi ze ked im dam vsetky papiere tak mi daju peniaze...mam to riesit cez pravnika????

a nie je to poistka? ... ved napis ktora "banka" ti to nechce vyplatit
Radoslav 22
08.03.13,15:47
neviem ci to bude ale proste mi povedali ze ked im dam vsetky papiere o zruseni sporenia...tak mi daju peniaze..banka je VUB
Radoslav 22
08.03.13,15:48
neviem co uz mam robit ci to mam riesit cez pravnika ale co.....fakt neviem uz som takej situacii ze som koli tej banke na mizine podctate
Nandrolon
08.03.13,15:49
Odpoviem ti na toho právnika....

Cez právnika sa riešia iba veci, ktoré TY NEVIEŠ....

Ak viem napísať zmluvu /ale nie len nazobkať do PC hovadiny/ ale riadnu zmluvu, tak nepotrebujem právnika, ak to niekto nevie, bohužiaľ musí si ho zaplatiť...

Ak sa nevieš domôcť vlastných peňazí, na ktoré máš ÚDAJNE nárok, zaplať si aj prezidenta, len potom ti už nič neostane...

Ak by to bola banka, už by si to napísal, dokonca si myslím že si si to celé vymyslel, pretože ak by to bola pravda, normálny zdravý a svojprávny človek by to už uviedol v prvom príspevku meno, ičo, dičo, sídlo, rodné čísla účinkujúcich a koľko percent mala tá borovička čo si si logol... či 38 alebo 40, pretože pri litri to je už veľký rozdiel :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
avalik
08.03.13,15:51
neviem ci to bude ale proste mi povedali ze ked im dam vsetky papiere o zruseni sporenia...tak mi daju peniaze..banka je VUB

a dal si im vsetky pozadovane papiere?
Radoslav 22
08.03.13,15:53
ak ma tu mieni niekto urazat a vipisovat mi kraviny tak mi ani nepiste...ja potrebujem navhry nie nejake urazky mi tu pisat....toto je dolezita vec...preto som sem napisal a nie aby mi tu niekto vipisoval ze ci nieco pijem....tak laskavo mi nepiste kraviny ale seriozne odpovede..dakujem
kopretinka
08.03.13,15:58
ale my nie sme banka,my nevieme,aké podmienky máš v zmluve.
Ak si im dal všetky doklady,aký majú stále dôvod nevyplatiť? konkrétne.
Radoslav 22
08.03.13,16:00
praveze vsetky papiere maju.....ja cakam uz na prikaz asi 1 tyzden a stale nic lebo u nas v meste mame iba pobocku a az v okresnom meste je hlavna banka takze tam to stoji vsetko...dokonca aj vsetky papiere co som mal som musel zaniest do okresneho mesta a stale nic
kopretinka
08.03.13,16:02
tak čakáš 3 mesiace alebo týždeň?
misoft
08.03.13,16:05
Len konštatujeme! Podľa Tvojej gramatiky usudzujeme. Podľa zadanej témy reagujeme.
Ty si však zadal otázku tak všeobecne, že z toho by sa iba mág dokázal vysomáriť:

Dobry den mam taky problem,mam v jednej banke nasporene peniaze a uz 3 mesiace ich nemozem stade vimoct.vzdy ked tam pridem stale sa vihovaraju ze nieco stale maju zo sistemom alebo ze to musia poslat tu danu poziadavku do hlavne banky v Prievidzi.Uz to takto robia 3 mesiace a koli tomu som sa dostal uz do takych dlhov ze som bol skoro vistahovany.....Tak vas prosim co a ako mam dalej postupovat .Uz som skusal vsetky varianty a stale nic len ma stale natahuju.Za odpoved vam vopred dakujem - ani slovo o tom, aký účet, aký spôsob sporenia, čo požadujú - absolútne žiadne erelevantné údaje!

neviem ci to bude ale proste mi povedali ze ked im dam vsetky papiere o zruseni sporenia...tak mi daju peniaze..banka je VUB
Tu sú konečne nejaké náznaky (ale koľko to stálo úsilia, aby si to napísal).

Rozprávať vieš? Tak sa spýtaj - čo presne, aké doklady potrebujú. Pochybujem, že ťa pošlú do **** - skôr ti povedia, čo požadujú.

neviem co uz mam robit ci to mam riesit cez pravnika ale co.....fakt neviem uz som takej situacii ze som koli tej banke na mizine podctate
Každý normálny človek, ak niečo nevie, tak sa pýta (dokonca malé deti takto získavajú poznatky). Pýtal si sa? Asi nie - za to len vieš 3,14*****! A na mizine nie si kvôli banke, ale asi kvôli tvojej arogantnosti a možno aj neschopnosti.


ak ma tu mieni niekto urazat a vipisovat mi kraviny tak mi ani nepiste...ja potrebujem navhry nie nejake urazky mi tu pisat....toto je dolezita vec...preto som sem napisal a nie aby mi tu niekto vipisoval ze ci nieco pijem....tak laskavo mi nepiste kraviny ale seriozne odpovede..dakujem


Dal som!
Radoslav 22
08.03.13,16:07
prosim vas na chvilku zmenim tenu...ide ohladom mojej snubenice......ma problem z byvalim ohladom alimentov neplati od decembra....tak ho udala.ale potrebuje od exekutora papier ze nic nevimohol od neho len jej poveedali ze musi cakat 3 mesiace na ten papier..pricom od neho nemozu nic vimoct lebo nemaju mu co zobrat pricom ma dlzoby v banke a ani nema kde byvat..proste je len kamionista......stale ma vipnuty telefon nema zaujem ani o svoju dceru....ja by som ho chcel nejakym sposobom donutit aby si vibral bud mu zoberu vodicky to ma jedine co mu maju zobrat alebo nech mi podpise papier o vzdani ocovstva....poradte mi
kopretinka
08.03.13,16:09
prosim vas na chvilku zmenim tenu...ide ohladom mojej snubenice......ma problem z byvalim ohladom alimentov neplati od decembra....tak ho udala.ale potrebuje od exekutora papier ze nic nevimohol od neho len jej poveedali ze musi cakat 3 mesiace na ten papier..pricom od neho nemozu nic vimoct lebo nemaju mu co zobrat pricom ma dlzoby v banke a ani nema kde byvat..proste je len kamionista......stale ma vipnuty telefon nema zaujem ani o svoju dceru....ja by som ho chcel nejakym sposobom donutit aby si vibral bud mu zoberu vodicky to ma jedine co mu maju zobrat alebo nech mi podpise papier o vzdani ocovstva....poradte mi
:eek: zlezaradil mimotemy
nemiešaj tu hrušky z jablkami..........normálne som vytočená,človek z teba nemôže dostať jednu súvislú vetu a ty ešte ďalší problém *ebneš do tejto témy.
ja končím.
Radoslav 22
08.03.13,16:12
ja viem ze som zmenil temu ale proste aj takyto problem mam
Radoslav 22
08.03.13,16:18
tak prepacte ale aj z tymto mame velky problem vies.....a toto je tiez velmi dolezite lebo aj ked mala netrpi ale proste ja to necchem nechat tak aby si on uzival a nieto iny za neho platit vsetko za neho......a ked som mu navrhol aby mi podpisal papier ze sa vzdava ocovstva tak velice ze nie ze on sa nevda
avalik
08.03.13,16:20
ja viem ze som zmenil temu ale proste aj takyto problem mam

dodrziavaj pravidla porady: vyhladanie ... hore na kazdej stranke mas okno na vyhladavanie ... neplatenie vyzivneho sa tu na porade riesilo X krat
Nandrolon
08.03.13,17:01
hlasujem vyriešené, dúfam, že sa pridajú ešte 2-ja...