poop
10.03.13,06:55
Dobry den, chcem sa opytat ci niekto nevie ako to funguje na tvz. obvodnych uradoch. Totiz mam na stvrtok predvolanie aj s mojou "najlepsou susedkou",ktora ma udala policajtom za to, ze som jej konecne povedala pravdu..Ako to funguje na tom obvodnom urade ? Budeme spolu tam vypovedat, alebo kazda pojde zvlast do dveri.. DAKUJEM.
Erika686
10.03.13,06:24
No my sme si uzili tiez so susedom, manzel sa nachodil na urad jak na klavir. My slim, ze boli obidvaja spolu v miestnosti, pracovnicka ich "vypocuvala" a samozrejme medzi sebou argumentovali.
Neboj sa, neviem aka bola ta pravda, ale snaz sa o zmierlivy ton, aby pracovnicka videla, ze si voci susedke ustretova, snazis sa s nou o dohodu (neviem aky spor mate), ale ona nie a nie sa dohodnut. A ak si jej aj nieco vulgarne povedala, tak nepriznaj to, ved nema dokaz a je to tvrdenie proti tvrdeniu.

Sa ospravedlnujem za taketo rady, ale poctivy ludia dnes nie su v mode a zakon akokeby ochranoval tych hajzlov...Vlastna skusenost.
Tak uz vies sama, ze co sa udialo medzi vami ale musis to uhrat na svoju stranu. :-) Este podotknem, ze vacsinou taketo natahovacky na obvodnom urade koncia ako pozastavene, pretoze nie je moznenikomu dokazat vinu.
buchač
10.03.13,07:17
Dobry den, chcem sa opytat ci niekto nevie ako to funguje na tvz. obvodnych uradoch. Totiz mam na stvrtok predvolanie aj s mojou "najlepsou susedkou",ktora ma udala policajtom za to, ze som jej konecne povedala pravdu..Ako to funguje na tom obvodnom urade ? Budeme spolu tam vypovedat, alebo kazda pojde zvlast do dveri.. DAKUJEM.
Čo je to tá pravda ??????


...a ozaj , chronický = vleklý , zdĺhavý; trvajúci dlhší čas, stály, dlhodobý..........takže , to znamená teraz čo ???
misoft
10.03.13,12:12
Spolu, spolu sa "tvorí" :D