anketkarka
10.03.13,07:37
Zda sa mi neferove, ze sa uzamkne tema skor ako jej zadavatel vyriesi svoj problem. Nemalb by byt uzamknuta, len na podnet zadavatela? Takto si clovek musi vytvorit dalsiu temu o tom istom, ked jeho problem nebol vyrieseny? Na co je to dobre?
KEJKA
10.03.13,08:59
Daj priklad.....
pokiaľ viem zadávateľ vždy može temu otvorit znova.
Neriešila som to, ale pokiaľ sledujem tak sa uzamkne téma preto lebo je ozaj vyriešená treba si prečítať prispevky a pochopiť ich.
Pripadne sa uzamkne pre nevhodné reakcie neetické príspevky a pod.
kukučka
10.03.13,09:07
Niektorým poraďákom by niekedy stačilo z témy odísť a nie radiť za každú cenu, alebo zatvárať.
A vôbec som tým nemyslela teba Kejka, od teba som nevhodný príspevok nikdy nevidela.
Melnick
10.03.13,09:11
Presne ako hovoríš Betty .
wagner
10.03.13,09:55
Pokiaľ uzatvoria Tvoju tému, môžeš požiadať moderátora o jej otvorenie. A pokiaľ uzatvoria inú tému, tak sa s tým musíš zmieriť, nemôžeš niekomu kecať do témy. Je to vecou toho, čo tému založil.
arizona
10.03.13,11:30
Stava sa aj to, ze niekto by chcel poradit v uz uzavretej teme. Vtedy oslovi moderatora,aby temu otvoril.
Druha moznost je aj taka, ze ti Poradak radu napise do odkazu v profile,alebo tretia moznost, ze ti napise spravu.
Moznosti je viacero...
lujza.j
10.03.13,12:00
anketkarka
10.03.13,12:44
To je jedno o aku temu ide, ale ako moze iny clovek posudit, ci uz tema bola vyriesena pre zadavatela? Suhlasim s nazorom kukučky. Zda sa mi nefer, ze pravidla su nastavene tak, ze umoznuju ludom, ktori sa nezmozu na serioznu odpoved a pomoc uzamknut temu, a tak si pohladkaju svoje male ego.
arizona
10.03.13,13:05
To je jedno o aku temu ide, ale ako moze iny clovek posudit, ci uz tema bola vyriesena pre zadavatela? Suhlasim s nazorom kukučky. Zda sa mi nefer, ze pravidla su nastavene tak, ze umoznuju ludom, ktori sa nezmozu na serioznu odpoved a pomoc uzamknut temu, a tak si pohladkaju svoje male ego.
Mozno sa ti to zda nefer,ale nefer je aj to, ze sa tu vyskytuju aj temy,ktore nehladaju serioznu odpoved,ich "zakladatelia" si kratia nudu,robia si prdel z odpovedajucich a pod.

Odpovedajuci Poradaci su zvacsa dlhorocni clenovia,odpovedaju vo svojom volnom case,s dobrym umyslom.
Je tiez nefer, ze ich niekto zneuziva a zaklada nezmyselne otazky, alebo Poradaci musia z pytajuceho sa doslova tahat blizsie podrobnosti,aby mohli odpovedat , alebo ked sa Poradaci namiesto podakovania za radu dockaju osocovania,netaktnych odpovedi a inych nevdacnosti.
Dalo by sa pokracovat...
Len tak na ukazku si precitaj temy tohto nicku, zacni od najstarsich...http://www.porada.sk/search.php?searchid=331913
Mozno po precitani vsetkych tych tem a prispevkoch pochopis, preco sa na Porade pristupilo k tomu, ze temu je lepsie uzavriet... ;)

Taktiez sa casto stava, ze zadavatel dostane viacero dobrych rad, ale nie su mu podla jeho chuti, takze temu toci do nekonecna, tema uz straca zmysel...
anketkarka
10.03.13,13:22
Tak nech maju pravo uzamknut temu, len moderatori, alebo administratori, aby nedochadzalo k zneuzivaniu tohoto uzitocneho nastroja. Lebo takto sa uzamkne aj nevyriesena tema, ale hlavne, ze sa tu toleruje nedodrziavanie etickych zasad porady...
arizona
10.03.13,13:44
Tak nech maju pravo uzamknut temu, len moderatori, alebo administratori, aby nedochadzalo k zneuzivaniu tohoto uzitocneho nastroja. Lebo takto sa uzamkne aj nevyriesena tema, ale hlavne, ze sa tu toleruje nedodrziavanie etickych zasad porady...
Odporucam ti,ako novacikovi precitat aj starsie temy v okruhu Ohlasy,prip.Oznamy.

Vsetko sa tam uz riesilo,ale vyriesit vzdy vsetko ku spokojnosti vsetkych sa neda.
Vzdy je to tak, ze niekto suhlasi,niekto nesuhlasi...ako urcis kto ma pravdu? Nijako...kazdy ma svoju. Preto sa niektore pravomoci preniesli aj na clenov,ale admin ci moderatori maju vzdy pravo zasiahnut a rozhodnut podla svojho uvazenia...
KEJKA
10.03.13,17:09
dala som ti súhlas, vôbec som si nemyslela, že by sa jednalo o mňa, možno si niekto pomyslí, že som domýšľavá. :-)