sammy8
10.03.13,08:16
Potrebovala by som poradit ohladom prace na DIC.Ake mesacne financne naklady by som mala,ak by som takto zacala pracovat?Kolko sa plati za pridelenie DIC?Dakujem
veronikasad
10.03.13,07:21
O akú prácu ide ?
Melnick
10.03.13,07:54
Pre mňa zvláštna otázka!?!!?!?!?!?
Melnick
10.03.13,09:14
Myslím otázku od zadávateľky témy. :) Aby nedošlo k omylu,že je zvláštne, ak veronikasad, chce zistiť nejaké podrobnosti
blavaciko
10.03.13,09:40
jasne ze by to chcelo viac udajov, ale ten zaklad mozeme dat hned ;)
331 € inspektoratu prace a to kludne aj kazdy mesiac
sammy8
10.03.13,09:46
Ide o pracu v poisťovníctve,vraj stačí odvádzať iba odvody do zdrav. poisťovne prvý rok...
sammy8
10.03.13,09:47
Melnick prečo zvláštna?
ariadna22
26.03.13,12:28
aby si uspela v poisťovníctve,musíš prejsť skúškami na finančného poradcu,čo sú prachy prachy prachy
takže začínaš, typujem, že ťa nahovorila nejaká maklérska spoločnosť alebo priamo poisťovňa, čo je pre teba horšie, lebo poisťovňa si ťa zaviaže a nebudeš môcť robiť pre iné spoločnosti.
na živnosť - aby z teba mali len zisk a žiadne zbytočné náklady. tak veľa zdaru, na finančonom trhu pôsobí cca 150000 spostredkovateľov už teraz.
Katy a R
26.03.13,12:34
Ide o pracu v poisťovníctve,vraj stačí odvádzať iba odvody do zdrav. poisťovne prvý rok...
Si SZČO - a máš všetky povinnosti - ako aj ostatné smostatne zárobkovo činné osoby.
Za pridelenie DIČa (registrácia na DU) sa neplatí;)
Ani pri registrácii na ZP (to musíš hneď), ani pri registrácii v SP (to zatiaľ nemusíš) sa neplatí.
samozrejme odvody - to už si treba pozrieť - záleží aj od príjmu ...
ešte doplním - že ak si svoje povinnosti nesplní včas - tak potom už to bude niečo stáť :mee: - napr nejaké pokuty :confused: