galesand
10.03.13,09:38
Podali sme žiadosť ešte v 09/2012 na OS BA I, listinné dôkazy k žiadosti sú vedené v Pozemkovej knihe, ktoré sme k žiadosti nepredložili (len napísali čísla spisov v PK), nakoľko nám bolo povedané, že ich predložia na výzvu súdu. Nie je jednoduchšie, aby sme ich mi predložili ? Zároveň mi poraďte či je možné sa informovať na BA I, v akom je to zatiaľ štádiu, keď máme pridelenú spisovú značku. Alebo je o ešte skoro po polroku? Ďakujem.
buchač
10.03.13,09:05
Podali sme žiadosť ešte v 09/2012 na OS BA I, listinné dôkazy k žiadosti sú vedené v Pozemkovej knihe, ktoré sme k žiadosti nepredložili (len napísali čísla spisov v PK), nakoľko nám bolo povedané, že ich predložia na výzvu súdu. Nie je jednoduchšie, aby sme ich mi predložili ? Zároveň mi poraďte či je možné sa informovať na BA I, v akom je to zatiaľ štádiu, keď máme pridelenú spisovú značku. Alebo je o ešte skoro po polroku? Ďakujem.
Každý súd má svoju kanceláriu ...
Na základe spisovej značky je možné informovať sa na priebeh konania .... najlepšie osobne ...
galesand
10.03.13,10:00
Nie je to priskoro po polroku sa informovať ? Je postup správny, že súd si vyžiada listiny z PK, nemalo by to byť z našej strany ? Predpokladám, že ak bude žiadať OS tak sa to celé len predlžuje. Ďakujem.
buchač
10.03.13,11:03
Nie je to priskoro po polroku sa informovať ? Je postup správny, že súd si vyžiada listiny z PK, nemalo by to byť z našej strany ? Predpokladám, že ak bude žiadať OS tak sa to celé len predlžuje. Ďakujem.
...hm ...skoro , priskoro ???
Informovať sa predsa môžeš , či ???......za informácie ( teda poniektoré ) sa zatiaľ neplatí .....teda ešte nie ....
Postup súdu neovplyníš , neposúriš , neobmedzíš , nenenenene.......

Súdy na Slovensku sú ( blbé priprovnanie trošku ) ako Vatikán ....republika v republike .....
blavaciko
10.03.13,11:27
buchač, sudy na slovensku su len z polovice ako vatikan... sice pomaly, ale nie isto...

informovat sa na sude mozes kludne aj v den, ked zanesies ziadost na sud... preco by to bolo priskoro? Da sa kedykolvek...
buchač
10.03.13,11:29
buchač, sudy na slovensku su len z polovice ako vatikan... sice pomaly, ale nie isto...
.......hehehehehe.......mi povídej ...........

Na rozsudok som čakal 2 roky , pokiaľ bolo rozhodnuté ......