mimusa
10.03.13,16:54
Prosim Vas , vo vykaze o majetku a zavazkoch v JU v oberone mi nespravne taha riadok majetok celkom /r.15/ z minuleho obdobia zo znamienkom -, a minuly rok som mala znamienko + . Viem, ze si to mozem opravit , ale sa chcem presvedit ci to robi aj niekomu inemu
zk24
10.03.13,18:36
Prosim Vas , vo vykaze o majetku a zavazkoch v JU v oberone mi nespravne taha riadok majetok celkom /r.15/ z minuleho obdobia zo znamienkom -, a minuly rok som mala znamienko + . Viem, ze si to mozem opravit , ale sa chcem presvedit ci to robi aj niekomu inemu

Ahoj,

mne tam ťahá také neskutočné hlúposti, že to robím stále celé ručne. Ani len pokladnicu mi tam nedotiahne správne...
Melnick
10.03.13,19:10
Ahoj,

mne tam ťahá také neskutočné hlúposti, že to robím stále celé ručne. Ani len pokladnicu mi tam nedotiahne správne...

To ako ???? Stalo sa mi, že som mala nezrovnalosť, ale to preto, lebo som nedala prepočítať , keď som uhrádzala ešte nejaké veci. Vždy treba dať prepočítať, lebo iba vtedy, ak tak neurobíš a ešte niečo zaúčtuješ, sa výkaz zobrazí nesprávne.
Ja som asi výnimka - pokladňa je OK , účty sú OK , odpisy ..........
Sarlotka
16.03.13,21:25
mne tiez taha vsetko spravne - doplnim len do zavazkov - socialny fond a upravujem v pripade ze ma firma uver - ten mi dava do zavazkov nie do riadku uvery.
Melnick
17.03.13,12:18
Sarlotka ja tie úvery neupravujem, lebo de facto je to jeho záväzok voči peňažnému ústavu za úver, z ktorého nadobudol majetok firmy.
Možno to nie je správne, ale dáva mi to celkový obraz jeho majetku.
No rada zmením svoj názor, ak ma presvedčíte, že nepostupujem správne. :)
Sarlotka
19.03.13,14:12
Ahoj, nevsimla som si, ze si este dopisovala do temy...


no ja uvery dávam do riadku úvery..a do toho riadku by si co dala?

ked pozriem poucenie k vyplnaniu vykazu pise sa:
13. V riadku 17 sa vykazujú údaje z knihy záväzkov a v tomto riadku sa vykazuje aj zostatok sociálneho fondu.

14. V riadku 18 sa vykazuje zostatok nesplateného úveru a nesplatených pôžičiek z knihy záväzkov a mínusový zostatok na kontokorentnom účte.