osky
12.03.13,12:17
nevyznam sa tak sa chcem spytat.
nemam Word,ale potrebujem aby mi dotycna osoba poslala text v takej prilohe,kde do toho budem moct aj pisat.v pdf sa to neda.
co este existuje?neviem ake moznosti na prilohy su.
Xanti
12.03.13,11:23
nainštaluj si open office ... http://softmania.sk/kancelarske-programy/openoffice-org-sk .. a budeš mať program podobný wordu .. a aj súbor vo worde tam otvoríš a môžeš písať.
osky
12.03.13,11:26
dakujem,ale ja by som potrebovala len vediet,v akej forme mi to ma dotycna poslat,aby mi to otvorilo.
word neotvori a ja s tymto neviem robit-nieco si sama nainstalovat...
Xanti
12.03.13,11:33
dakujem,ale ja by som potrebovala len vediet,v akej forme mi to ma dotycna poslat,aby mi to otvorilo.
word neotvori a ja s tymto neviem robit-nieco si sama nainstalovat...
Ved len daj sťahovať a potvrdzuj ... to zvládneš ... ked nemáš word ani nič podobné tak ja neviem v čom by si mohla ešte písať ..
viktorviktor
12.03.13,11:40
keď postačí jednoduchý text, s príponou ".txt", otvoríš v poznámkovom bloku, notepade ....
misoft
12.03.13,13:08
*.txt otvorí NotePad (poznámkový blok) - to je základ. Okrem toho *.txt otvoria všetky textové editory (M$ Office, Open Office, Libre Office,.....). Čítačky *.pdf (Adobe, Foxit Reader) to neotvoria (štruktúra formátu súboru).
viktorviktor
12.03.13,20:07
nech ti napísané pošle vo forme textu s príponou .txt, napr. osky1.txt
osky
12.03.13,21:27
poslala mi to s koncovkou doc,s tym ze tam mozem dopisovat,ale ndjde to.otvorilo,citam,ale dopisovat sa neda-bechapem preco.som z toho jelen :-(
newmi
13.03.13,08:40
open office ti otvori aj WORD subor (koncovka .doc). Spusti si open office Writer, daj Otvorit a vyber si subor ktori ti poslala, a mozes tam dopisovat. Potom to len ulozis a posles pripadne naspat.
tictac7
13.03.13,08:48
poslala mi to s koncovkou doc,s tym ze tam mozem dopisovat,ale ndjde to.otvorilo,citam,ale dopisovat sa neda-bechapem preco.som z toho jelen :-(

...treba povoliť úpravy. ....alebo jednoduchšie - neotváraj hneď, ako prílohu e-mailu, ale najskôr si ulož a až potom otvor - vtedy Ti dovolí písať....