donnald
12.03.13,14:52
Dobrý deň,

rád by som sa poradil, ako mám postupovať.


Do jedného servisu v Košiciach som si dal opraviť notebook, pretože na to aby sa zapol, bolo potrebné ho nechať najprv 1 hodinu v elektrickej zásuvke. Asi sa potreboval nahriať.


Zo servisu sa mi vrátil pokazený tak, že už nejde vôbec zapnúť, navyše zlomili plast monitora na bočnej časti.


Servis mi nechce vydať notebook, kým im nepodpíšem, že nemajú voči mne žiadne záväzky.


Čo môžem v tejto situácii robiť ? Notebook sa vraj už ani opraviť nedá, ale kým som im ho tam nedal na opravu, tak sa dal používať bez problémov (okrem toho hodinového nahrievania). Nebola to záručnán oprava, len klasická platená.


ďakujem
command
12.03.13,16:01
Jednoznacne sa obrat na SOI tam ti poradia.
enzo2k
24.03.13,21:28
to je teda pristup.ako si nieco take moze firma dovolit ze vydiera zakaznika podpisom.zavolal by som na nich policiu a urcite to oznamil soi a samozrejme aj im.narob tam poriadky a hlavne daj vediet aka je to firma aby sme sa vsetci mali na pozore
Jarino6382
24.03.13,22:47
Chyba notebooku bola zjavne v batérií, o niečom takom ako "nahrievanie" som nepočul, max. vymeniť baterku a bolo by po probléme.. ak nie, skontrolovať konektor nabíjania. Chorí prístup servisákov, narvať im ten notebook do prdele a zobrať si nejaký iný z ich portfólia.. :)
command
25.03.13,08:38
Chyba notebooku bola zjavne v batérií, o niečom takom ako "nahrievanie" som nepočul, max. vymeniť baterku a bolo by po probléme.. ak nie, skontrolovať konektor nabíjania. Chorí prístup servisákov, narvať im ten notebook do prdele a zobrať si nejaký iný z ich portfólia.. :)V baterii asi tažko mohla byt chyba, book funguje aj bez baterie ak je napojeny na siet skor v konektory ale najskor vada na doske.
misoft
25.03.13,14:36
V batérii môže byť chyba - aj ona má svoju elektroniku. Ňou sa hlási počítaču a dáva o sebe informácie.