lenkaaaaa
12.03.13,20:07
Dobrý deň,

pred istým časom som obdržala výhru (zdanenú) za moju prácu v škole. môžem požiadať o vrátenie dane v DP?
Mila123
12.03.13,19:12
u nás do 02 04 2013, vrátane
Mila123
12.03.13,19:14
príjem z výhry si uži, viac ti DU nevráti, zrážková daň, ktorá bola vybratá sa späť neposiela, nie je možné.....
ani si uplatniť na ňu nčzd a buď rada, keby išlo cez DP zaplatíš aj ZP vo výške 14%, teda celkom dobre si dopadla
Tweety
12.03.13,19:16
Toto ma trocha rozosmialo, pekná žiadosť o rýchlu odpoveď, žeby sme nevedeli dokedy je termín na podanie DP? Výhra bola zdanená ZD, nie preddavkovou, takže DÚ nič nevráti. :)
Mila123
12.03.13,19:17
dievča chcelo pobaviť
lenkaaaaa
12.03.13,20:04
Ďakujem za odpoveď ....a nerozumiem prečo tu riešite to že som upozornila do kedy to potrebujem...ja viem že ľudia vedia do kedy to treba..ale mala som potrebu to napísať..a hotovo.....aby som to tu trošku posúrila
tictac7
12.03.13,20:22
Ďakujem za odpoveď ....a nerozumiem prečo tu riešite to že som upozornila do kedy to potrebujem...ja viem že ľudia vedia do kedy to treba..ale mala som potrebu to napísať..a hotovo.....aby som to tu trošku posúrila

ad 1: ak chceš niekoho súriť, si na veeeľmi zlej stránke
ad 2: aj keď sa tu rozleješ na glej - pokiaľ sa výhra týka roku 2012 - nezdá sa Ti troška drzé súriť dobrovoľníkov zadara ohľadne Tvojho príjmu, o ktorom vieš X mesiacov?!
Tweety
12.03.13,20:23
ad 1: ak chceš niekoho súriť, si na veeeľmi zlej stránke
ad 2: aj keď sa tu rozleješ na glej - pokiaľ sa výhra týka roku 2012 - nezdá sa Ti troška drzé súriť dobrovoľníkov zadara ohľadne Tvojho príjmu, o ktorom vieš X mesiacov?!
Útok je najlepšia obrana, asi len toľko k tomu.:mee: Žiadna pokora, ale priamo niekoho súriť k odpovedi, ale aj tak še dá.
lenkaaaaa
12.03.13,21:39
ja vám nerozumiem....ja som Vás poprosila ...a nie doslova súrila....nie ste normálni..normálne som pekne napísala správu s prosbou a vy zo mňa tu robíte idiota....o takéto komentáre nikto nestojí.....nemuseli ste na to reagovať....nikto vás nenútil...tak píšete ako keby som vás nejak telepaticky prinútila k tomu..už ste smiešni a teraz neútočim..len sa obraňujem a to je rozdiel
Mila123
12.03.13,21:43
ja vám nerozumiem....ja som Vás poprosila ...a nie doslova súrila....nie ste normálni..normálne som pekne napísala správu s prosbou a vy zo mňa tu robíte idiota....o takéto komentáre nikto nestojí.....nemuseli ste na to reagovať....nikto vás nenútil...tak píšete ako keby som vás nejak telepaticky prinútila k tomu..už ste smiešni a teraz neútočim..len sa obraňujem a to je rozdiel
teda si skonštatovala, že nie sme normálni, prečo teda?
tictac7
12.03.13,21:43
...trafená hus zagágala.... sa tu zvŕtam pod stolom od smiechu...že pekne napísala...a nemuseli sme reagovať ....O.K. ja si Ťa pridávam medzi niky, že ....erkám na Teba...
tictac7
12.03.13,21:47
ja vám nerozumiem....ja som Vás poprosila ...a nie doslova súrila....nie ste normálni..normálne som pekne napísala správu s prosbou a vy zo mňa tu robíte idiota....o takéto komentáre nikto nestojí.....nemuseli ste na to reagovať....nikto vás nenútil...tak píšete ako keby som vás nejak telepaticky prinútila k tomu..už ste smiešni a teraz neútočim..len sa obraňujem a to je rozdiel

...sorry ....ale slovné spojenie "čas mám len do konca mesiaca"..
.... si sa pobavila?! - teší ma.... aj ja.... ale neuveríš, mám aj iné veci na práci....