Fero11
13.03.13,09:14
Zdravim
Chcel by som si pre vyhladavanie v google nadefinovat preferovane jazyky.
Nastavit jeden jazyk nie je problem, to je jasne, ale velmi by mi pomohlo ak by sa pred vyhladavanim nastavil jazyk, v ktorom ma vyhladavac vyhladavat.
Ani to nie je problem, staci po vyhladani kliknut v dolnej casti staranky na rozsirene vyhladavanie a v rolete jazyk vybrat pozadovany. Toto mi vsak pripada velmi zdlhave ba az otravne riesenie.
Preto by som chcel vediet, ci niekto nepozna jednoduchsie riesenie. Jednoducho pred vyhladavanim sa zada preddefinovany jazyk (napr. eng, cz, sk ...) a google automaticky hlada v danom jazyku.
Mne osobne sa to v nastaveniach google nepodarilo najst
KoxXxo
13.03.13,09:56
Fero11
13.03.13,11:54
ano to som sice skusal este pred zadanim temy, ale nejak tie jazyky pri vyhladavani, bud miesa, alebo nehlada podla zadaneho.
A aj tak sa jedna len o jazyk v ktorom sa ma sluzba zobrazovat.
Mam nastavene napr. na cesky a ak nieco zadam, tak stranky su pomiesane v zadanych jazykoch.
Ak idem ako som pisal vyssie, cez rozsirene vyhladavanie a zadam konkretny jazyk, tak to naozaj vyhlada len v tom jazyku ktory som zadal, teda aspon prve vysledky su v tom jazyku.
newmi
13.03.13,13:03
Nie, jedna sa aj o jazyk v ktorych ma vyhladavat, problem je, ze sa nedaju nastavit samostatne, hlada ti vo vsetkych zvolenych jazykoch.