Katka2
06.03.06,13:42
Ahojte.
Nemá niekto skúsenosť s výrobkami Alveo alebo Pinky?
Sú to také prírodné bylinkové sirupy. Známa mi ich poradila, no neviem, či im mám veriť.
Tana74
06.03.06,12:57
Osobne skúsenosti nemám, ale Alveo brala naša babka a manželove dve sesternice aj s rodinou a nejaký ohromujúci výsledok sa nedostavil....... teda neviem, či sa dostavil vôbec nejaký. Myslím, že to bolo aj poriadne drahé.
Heni
06.03.06,13:20
bylinkové sirupy, ktoré prečistia hlavne peňaženku...
JAJA11
06.03.06,13:25
Ja som ešte o nich nepočula, ale kedysi letela yuka a tiež nepomohla, ono to neuškodí ale chorému nepomôže.
dadia1
12.06.06,05:33
moja dcerka byvala často chora. tiez som jej kupovala alveo. bolo to poriadne drahe. malo to dve prichute - nejaka ovocna a mentolova. kludne sa napi čaju alebo vody, vysledok bude ten isty. dcerka využivala asi 3 flase ,ale zmenu som nespozorovala žiadnu. takze si možes kludne ušetrit tych pár tisic. taky je moj nazor
DanielaSL
12.06.06,05:49
Ja som si to tiež kedysi kúpila, ale výsledok sa nedostavil žiadny, takže potvrdzujem predchádzajúce príspevky, kde sa písalo, že je to dobré na vyčistenie peňaženky.
Milan Benka
12.06.06,05:57
mimotemy Treba skúsiť aj klystír, prečistí sa aj niečo iné ........xixiximimotemy
Chobot
12.06.06,06:50
bylinkové sirupy, ktoré prečistia hlavne peňaženku...

Súhlasím.

Aj svokra si to kúpila a pre istotu jednu fľašu s jahodovou príchuťou aj pre nášho syna. Vybral celú fľašu, chorý v tom čase nebol, ale pochybujem že by kvôli účinkom sirupu.

Ani svokra si ho už viac nekúpila, žiadnu prevratnú zmenu nezaregistrovala. Lacnejšie Ťa vyjde bromhexinový alebo kalciový sirup z lekárne.
kattka.c
12.06.06,07:20
Ja som asi pred 2 rokmi bola na skoleni - o tom ako predavat alveo a ake je uzasne. Po dvoch hodinach som odtial utiekla. Bolo to vymyvanie mozgov.:(
Podla mna je to blbost. Ak chces bylinky - uplne postaci bylinkovy caj. :)
zszitas
16.06.06,16:08
Tento príspevok bol vymazaný kvôli reklame. Najbližšie upozornenie na tohoto člena, tak mu zruším aj členstvo.

P.S. zszitas, neskúšaj prosím o tom so mnou diskutovať - svoj čas potrebujem využiť efektívnejšie

Prosím všetkých aby nám takéto príspevky nahlasovali. ĎAKUJEM za nahlásenie tohoto príspevku .-)
anmary
19.06.06,05:27
Môj bohužiaľ už nebohý svokor to užíval ako "NAJLEPŠÍ" prostriedok na rakovinové bunky a ich bujnenie. Vypočuli sme si samé chvály a ako to komu pomohlo, no nám nie. Ale nebanujeme tie zbytočne vyhodené peniaze, pretože topiaci sa aj slamky chytá.
kattka.c
21.06.06,05:23
este dodam taku malickost: alveo propaguje velke mnozstvo byliniek vo svojich preparatoch - ak sa nemylim 27 :rolleyes:. Ale nie kazdy clovek moze vsetky bylinky. Napr. ja nemozem take, ktore posobia ukludnujuco (salvia a ine). Preto ak uz niekto ma nejake problemy - treba davat pozor na zlozenie ;)
lucilleLC
01.10.07,06:40
Ja mám s Alveom dobré skúsenosti. Pila to aj moja mamina, ktorá mala dosť vážne zdravotné problémy a brala už dosť druhov liekov, cca 12-13 druhov čo je dosť na mladšieho človeka. Keď pila Alveo, všetky mohla vylúčiť, až na tie čo má na štítnu žľazu. Ostatné všetko. Zdravotný stav sa jej veľmi zlepšil.
Mne osobne to upravilo aj vrodenú vyššiu zrážanlivosť krvi a aj krvné výsledky má človek oveľa lepšie. Upravuje to aj kožné choroby, všeličo. Ale pri vážnejších problémoch vám jedna fľaša nestačí. Výraznejšie účinky zbadáte po 2 možno 3. U koho ako. No a cena je síce vysoká, ale keď si vezmete, že koľko vyhodíte za lieky, ktoré vášmu organizmu škodia, ...tak toto je nič. Mamina platila cca 2 500 a viac za lieky mesačne, takže...
No, veď sám človek musí uznať, čo mu viac vyhovuje :D

Lucille
Janiča
01.10.07,07:04
Ja som mala 4 fľaše a aj som ich všetky použila a výsledok nulový. Tento výrobok mi bol doporučený na liečbu migrény.
betyna8
11.10.07,09:46
Moji dvaja kolegovia 50- tnici to uzivaju uz dlhsie a pochvaluju si ucinky.Jeden to ma proti bolesti v klboch a kolenach, druhy proti cukrovke....
Ja osobne tiez tomu neverím ,že je produkt hodný ceny,ale pokiaľ je niekto spokojny a ma to osvedčené, prečo nie.
JAJA11
11.10.07,11:25
Moji dvaja kolegovia 50- tnici to uzivaju uz dlhsie a pochvaluju si ucinky.Jeden to ma proti bolesti v klboch a kolenach, druhy proti cukrovke....
Ja osobne tiez tomu neverím ,že je produkt hodný ceny,ale pokiaľ je niekto spokojny a ma to osvedčené, prečo nie.


Jedným z dôvodov úspechu je aj viera, že mi to pomôže. Ak tomu neverím, tak mi to ani nepomôže. Takéto "lieky" sú zväčša bez vedľajších účinkov, určite neuškodia, ale určite ani v prípade už rozvinutej choroby nepomôžu. Ja osobne poznám človeka, ktorý nejaké takéto lieky užíval, dal za ne cez 3 tisíc korún, aj chválil, ako mu robia dobre, ale potom sa mu stav tak zhoršil, že musel ísť na operáciu. A kúpli si až 2 x ten "liek". Preto zdraví ľudia užívaním nič nepokazia, možno si aj posilnia organizmus, ale chorí sa už musia držať rád lekára. :rolleyes:
Psycholog
12.10.07,16:07
este dodam taku malickost: alveo propaguje velke mnozstvo byliniek vo svojich preparatoch - ak sa nemylim 27 :rolleyes:. Ale nie kazdy clovek moze vsetky bylinky. Napr. ja nemozem take, ktore posobia ukludnujuco (salvia a ine). Preto ak uz niekto ma nejake problemy - treba davat pozor na zlozenie ;)
Alveo obsahuje 26 bylin - podrobnosti v příloze. Dalo by se říci, že nemůže při užívání běžně poškodit zdraví. Výrobce z Kanandy doporučeje užívání Alvea maximálně 4x do roka. Protože však má celkem příjemnou chuť a mnozí mají dost peněz, pili jej až 12x za rok. Protože se jedná o byliny (ve velkém množství = DROGY) již jsem ve své praxi sklidňoval celou rodinu vč. dětí, když jim dealer kvůli zisku z prodeje MLM toto množství rád dodával. Halucinace a jiné i alergické reakce pak nikdo nezveřejňuje. Alveo je chutné, může vyčistit a i doplnit některé chemické látky v těle chybějící, ale v nepřiměřeném množství - jako vše škodí. Petr
branobaka
24.11.10,20:22
Alveo obsahuje 26 bylin - podrobnosti v příloze. Dalo by se říci, že nemůže při užívání běžně poškodit zdraví. Výrobce z Kanandy doporučeje užívání Alvea maximálně 4x do roka. Protože však má celkem příjemnou chuť a mnozí mají dost peněz, pili jej až 12x za rok. Protože se jedná o byliny (ve velkém množství = DROGY) již jsem ve své praxi sklidňoval celou rodinu vč. dětí, když jim dealer kvůli zisku z prodeje MLM toto množství rád dodával. Halucinace a jiné i alergické reakce pak nikdo nezveřejňuje. Alveo je chutné, může vyčistit a i doplnit některé chemické látky v těle chybějící, ale v nepřiměřeném množství - jako vše škodí. Petr

Nedá mi,aby som nechal tento príspevok bez povšimnutia.
Alveo , ako produkt -potravinový doplnok, je pred tým ako sa uvedie na trh v každom štáte preverované v skúšobniach ktoré povolia ,alebo nepovolia distribúciu .Povolené je na základe certifikátov a skúšok .Ja a mnoho mojich známich Alveo užívame niekoľko rokov ,každý podľa svojho rozhodnutia buď dlhodobejšie alebo kratšie.Je velmi zaujímavé,že máme len dobré skúsenosti a o nejakých halucináciách alebo alergiách
sa nám ani nesníva.Maximálne sa môžeme sťažovať na nedostatok nemocí, ktoré sa na nás nie a nie prilepiť.Ak ľutujete peniaze na niečo čo Vám pomáha v prevencii proti chorobám,tak potom Vám prajem plnú peňaženku ,veď lekárne na Vás už čakajú.
Prajem veľa zdravia.
Spokojný- pravideľný spotrebiteľ ALVEA
branobaka
24.11.10,20:46
Súhlasím.

Aj svokra si to kúpila a pre istotu jednu fľašu s jahodovou príchuťou aj pre nášho syna. Vybral celú fľašu, chorý v tom čase nebol, ale pochybujem že by kvôli účinkom sirupu.

Ani svokra si ho už viac nekúpila, žiadnu prevratnú zmenu nezaregistrovala. Lacnejšie Ťa vyjde bromhexinový alebo kalciový sirup z lekárne.


Pozdravujem svokru,že investovala toľko peňazí do zdravia. Každý, kto užíval Alveo doteraz vie od distribútorov,že Avleo sa užíva 90 až 120 dní nepretržite, pretože regenerácia krvných buniek trvá 90 až 120 dní. Aký zázrak čakala svokra ked to pila len 30 dní a organizmus si zanášala svinstvom,bordelom - toxínami celý život? Keď si kupujem niečo drahé väčšinou si overím a zistím čo vlastne kupujem,ako to mám užívať a čo môžem čakať. Ani po prvom bozku sa nenarodia dvojčatá.Bromhexin a kalciový sirup nie sú prevencia proti chorobám, na to slúži Alveo a podobné produkty na zlepšenie imunity. Teším sa na ďalšie príspevky od neveriacich Tomášov, ktorí čakajú zázraky za 3 dni.
arizona
24.11.10,20:57
Pozdravujem svokru,že investovala toľko peňazí do zdravia. Každý, kto užíval Alveo doteraz vie od distribútorov,že Avleo sa užíva 90 až 120 dní nepretržite, pretože regenerácia krvných buniek trvá 90 až 120 dní. Aký zázrak čakala svokra ked to pila len 30 dní a organizmus si zanášala svinstvom,bordelom - toxínami celý život? Keď si kupujem niečo drahé väčšinou si overím a zistím čo vlastne kupujem,ako to mám užívať a čo môžem čakať. Ani po prvom bozku sa nenarodia dvojčatá.Bromhexin a kalciový sirup nie sú prevencia proti chorobám, na to slúži Alveo a podobné produkty na zlepšenie imunity. Teším sa na ďalšie príspevky od neveriacich Tomášov, ktorí čakajú zázraky za 3 dni.

Reaguješ na 4 roky!!! starý príspevok ;):eek:

neprikladaj REKLAMY A ODKAZY NA WEB STRANKY - NIE Sú POVOLENE -PORUSUJES PRAVIDLA PORADY
peepo2
16.02.12,20:50
Tak po precitani tychto komentov mozem len skonstatovat, ze .... nebudem nadavat. Ked to clovek cita tak ma zaraza par veci. 1. Ziadne alveo s jahodovou prichutou neexistuje. Boh vie jaku blbost ste kupili. za 2. vas dealer vas urcite upozornil ze s jednej flase nevyzdraviete. za 3. ano je to drahe ale pokial ste aspon trosku pocuvali tak vam urcite ponukli aj moznost zarobku. kto s tym robi to ma v podstate zadarmo. za 4. osobne alveo uzivam asi 3 roky a nemam ziadne problemy co sa tyka chripky, egzemov , herpesov a inych blbosti zo znizenej imunity ktore som mal predtym. tak isto ani senna nadcha a ine alergie sa stratili. za 5. ak si myslite ze to co vam predpise doktor vas vylieci tak sa klidne otravujte dalej. vy casom zdochnete a doktor pojde za vase zdravie na dovolenku na hawai. a za 6. co sa tyka toho vymyvania mozgov. len 5% ludi to v zivote niekam dotiahne a tym netreba "vymielat mozgy" aby sa mali v zivote lepsie. bohuzial pre 95% ludi tento biznis totiz nie je. Nie preto ze by nemali peniaze alebo ze by mali ine moznosti. vsetci mame rovnake moznosti. je len na vas ci chcete zit ako ta vacsina ktory budu cely zivot susit hubu a nadavat na to ake je vsetko drahe alebo s tym svojim zivotom nieco spravite. BTW. par ludom tento koment mozno trosku pohne mozgom ini ho hned odsudia. Ale co je smutne ze aj tym ktorym to trosku pohne do rana sa aj zastavi. Smutna realita. Ako je mozne ze v rusku bola tento rok akuna oznacena ako najlepsia firma zamestnavajuca ludi, v hociktorej krajine okolo ludia zarabaju rocne miliony a na slovensku bolo tento rok na stretnuti 6 ludi. pritom podmienky v akune su vo vsetkych krajinach stejne. kde je chyba? poviem to hrubo. v debilite naroda.