OlgaM
13.03.13,10:31
Prosím o radu, či musí živnostník dávať do DP FO B príjem z RM-S Marketu za vyplatenie v r. 2012 ako súkromnej osobe - neobchodoval s tým.
Bolo to vyplatenie akcií a dlhopisov 1. dôchodkovej a.s..Vyplatená suma bola smiešne malá oproti tomu,čo bolo vložené.
Ak to treba dať do DP do akých riadkov ?
ego.mc
13.03.13,17:39
Mali by ste ich uviesť v prípade, ak príjmy presiahli hodnotu 500 € (§ 9 písm. i ZoDP).