vrtelka
13.03.13,11:56
Ahojte poradáci, chcela by som sa spýtať, či nemá niekto skúsenosti s prácou v SLSP. Dala som si žiadosť o prijatie do pracovného pomeru a pozvali ma na pohovor. Viete niekto ako to tam funguje, ako je to približne s platom a vlastne práca všeobecne? Lebo na pohovore mi to vykreslia v najlepšom svetle, ja by som však rada vedela o všetkých stránkach. Kamarátka pracovala v Tatrabanke a tej sa nepáčilo. Dakujem.
mattto
13.03.13,11:02
Nepíšeš, či by si pracovala na centrále, pobočke, ale žiadnu 100% odpoveď nedostaneš, záleží na veľa faktoroch.

P.S. nekrič hop, kým si nepreskočila, ešte ťa neprijali
vrtelka
13.03.13,11:10
Mala by to byť pobočka a pýtam sa pretže som stále zamestnaná a zamestnanie chcem zmenit pretože som sa presťahovala dochádzam do prace autom denne 80 km hore-dole. Tak zvažujem všetky za a proti a všetky možnosti, ja viem, že ma ešte neprijali.Práve preto sa chcem informovat u niekoho, kto tam napr. pracuje, či pracoval.:o
mattto
13.03.13,11:17
Mala by to byť pobočka a pýtam sa pretže som stále zamestnaná a zamestnanie chcem zmenit pretože som sa presťahovala dochádzam do prace autom denne 80 km hore-dole. Tak zvažujem všetky za a proti a všetky možnosti, ja viem, že ma ešte neprijali.Práve preto sa chcem informovat u niekoho, kto tam napr. pracuje, či pracoval.:o

aj ľudia pracujúci na tej istej pobočke, môžu mať dva diametrálne odlišné názory. Vo všeobecnosti platí:

- je to práca s ľudmi,
- otváracie hodiny pobočky asi poznáš,
- "pobočkoví" zamestnanci bánk sú v značnej miere odmeňovaní na základe predaných produktov klientom, každá banka má svoj systém, koľko produktov mesačne musí natlačiť ich zamestnanec klientom
vrtelka
13.03.13,11:21
Viem o tom natláčaní bankových produktov.