romato
13.03.13,15:41
Brat takmer 30 rokov žije v tkzv.talianskom manželstve. Pred pol rokom prišiel o prácu, dcéra sa rozviedla,( žije s nimi v spoločnej domácnosti s 3 ročným synom), a od vtedy sa situácia ešte
viac zhoršuje. Najme i preto lebo dcera si našla novú známosť a brat si nepraje aby k nim chodil.
Mala veľmi dobrého manžela,slušného, dobre situovaného , zaplatil jej posledné dva roky štúdia na vš. Rozviedla sa s ním lebo bol málo komunikatívny.:confused: Pri rozvode sám navrhol že jej bude prispievať na syna 500€ mesačne. Dcéra nikde nepracuje,ani nepracovala, do domácnosti nikdy
neprispievala ani neprispieva. V domácnosti s nimi žije ešte syn, štvrtý rok študuje na vš. Tu nastávajú tie problémy. Brat nechce aby nový priateľ chodil do ich domu, naopak matka a syn ju v tom podporuje. Hádky a nadávky vyústili až do takej miery že švagrova sa rozhodla tieto
problémy prenášať na rodičov. Že vraj ako ho vychovali:eek:?( po 30 rokoch manželstva)Otec má 84 rokov, matka 74. Sú to starý chorý ľudia ktorý už nemajú síl sa pred takouto Xantipou brániť.
Ja som sa už raz pokúšala dohovoriť, vyšla som z toho ako najväčší nepriateľ. AKO sa majú brániť? Čo v takejto situácii robiť? Dovolím si tvrdiť že brat sa stáva týraným mužom. Nielen manželka ale i deti:mee: sa s ním rozprávajú slovníkom za ktorý by sa hanbil i obyčajný pohonič.
lujza.j
13.03.13,14:51
mimotemynačo tu dupľuješ tému...