gabika8381
13.03.13,16:51
dobrý deň,

veľmi pekne vás prosím o radu.. študujem to už niečo vyše hodiny a mám v tom už taký chaos, že až..

ide o odpis pohľadávky.. pohľadávka je po splatnosti už vyše 1080 dní...

a chcem sa opýtať len toľko kedy je tento odpis daňový N a kedy nedaňový????

prosím o pomoc
avalik
13.03.13,16:54
mimotemy Etiketa porady:

Tému nazvem čo najvýstižnejšie, aby bolo už z jej názvu jasné o aký problém sa jedná. Vyvarujem sa názvov ako "Otázka, Poraďte, Súrne,..."
tictac7
13.03.13,16:56
v Tvojom prípade už daňový N - nemusíš odpísať, stačí vytvoriť OP. Bližšie kuk §20 ods. 14 zákona 595/2003

mimotemy prosím, už nikdy viac nezačínaj príspevok tak, ako si ho začala - je to agresívne. V názve má byť o čom je otázka a nie výkrik do tmy.
gabika8381
13.03.13,17:26
ospravedlňujem sa a ďakujem za odpoveď..
Paula
13.03.13,18:21
Neskutočné, že až hodinu. Ja hľadám niekedy i dva dni a viac.