Daniela.
14.03.13,12:00
Dobrý deň,
chcem poprosiť o dve rady:

1. Aké doklady sú potrebné odovzdať pri výstupe zamestnancovi, ktorý pracoval na dohodu - Potvrdenie o príjme, Zápočtový list??
Čo sa týka SP a ZP - tam je treba zaslať odhlášky a na SP ešte ELDZ. Uvažujem správne?

2. Neviem, či mi správne program vypĺňa tlačivo Hlásenia dane....
Ide mi o časť V., kde sa uvádzajú zamestnanci, ktorým bolo vykonané RZ dane, konkrétne riadok 10 Nedoplatok/Preplatok.
Mám zamestnanca, ktorému vyšiel z RZ dane nedoplatok vo výške 0,03€. Keďže nechce darovať 2% dane, nedoplatok som nezrazila.
Tento nedoplatok mi však program v riadku 10 vykazuje v plnej výške 0,03€. Je to správne nemá tam byť nula? Neviem, či sa vykazuje skutočný výsledok z RZ dane alebo to čo skutočne vyberiem od zamestnanca.
Tiež mi tento nedoplatok vykazuje stále aj na tlačive Ročného zúčtovania dane v riadku 18 - Zamestnávateľ od zamestnanca vyberie sumu 0,03€ /čo nie je pravda, keďže ja mu ich strnúť nemusím/.

vopred ďakujem za rady
VÍNO NITRA
14.03.13,11:37
Dohodárovi sa zápočtový list nevystavuje. Ak si neuplatňuje ani doplatok DB, nezrážaš mu nedoplatok vo výške 0,03 €. Potom to máš vyplnené všetko správne.
jana1972
14.03.13,16:59
Dohodárovi - resp. Dohoda o pracovnej činnosti, ktorá vznikla po 1.1.2013 sa ELDP vystavuje, pretože táto už nie je oslobodená od žiadnych odvodov.
Mila123
14.03.13,17:05
pop.r § 50 ZDP
bea
04.04.13,08:30
Takže každému dohodárovi, ktorý ukončil prácu na dohodu, vystavím ELDP ? Keď v priebehu mesiaca pracuje u nás na 2, niekedy aj na 3 dohody o vykonaní práce, tak vystavím 2 - 3 ELDP ? Alebo za mesiac jeden?
Zuzanka_ba
04.04.13,10:08
Na dohody, ktore sa casovo neprelinaju, aj ked su v ramci jedneho mesiaca, treba vystavit osobitne ELDP. Pri dohodach, ktore sa casovo prelinaju, je mozne vystavit jeden ELDP, pricom VZ by sa spocitali, alebo vystavit osobitne ELDP, pricom SP odporuca druhe riesenie. Vkladam emailovu korespondenciu so SP z ktorej toto vyplyva, odstranila som z nej svoje udaje.

Vážená pani ,
na Váš e-mail z 2. apríla 2013 vo veci vyhotovenia a zaslania evidenčných listov dôchodkového poistenia (ELDP) za zamestnancov vykonávajúcich zárobkovú činnosť v právnom vzťahu na základe dohody o práci vykonávanej mimo pracovného pomeru (ďalej len „zamestnanci na dohodu“) oznamujeme nasledovné:
AD.1
Za každý zmluvný vzťah, ktorý nie je vykonávaný u jedného zamestnávateľa súčasne, je potrebné vyhotoviť osobitný ELDP.
AD.2
Pri vyhotovovaní ELDP za zamestnanca na dohodu, ktorý vykonáva u jedného zamestnávateľa zárobkovú činnosť súčasne v rámci dvoch a viac dohôd je postačujúce, tak ako aj u ostatných zamestnancov, vypĺňať len jedno tlačivo a v zápise jednotlivých údajov postupovať rovnako, ako v prípade zamestnanca, ktorý má uzatvorený len jeden pracovný pomer (dohodu), to znamená, že v rubrike vymeriavacieho základu je možné uviesť vymeriavací základ v úhrne mesačne najviac v maximálnej výške.
V takýchto situáciách je však možné vyhotoviť ELDP za každý pracovnoprávny vzťah osobitne, čím sa predíde akejkoľvek pochybnosti, že skutočne boli vyhotovené ELDP za oba pracovnoprávne vzťahy, t. j., že sa neopomenulo vyhotoviť ELDP, resp. uviesť vymeriavací základ z „vedľajšieho“ pracovnoprávneho vzťahu.
Oba spôsoby vyhotovenia ELDP Sociálna poisťovňa akceptuje, avšak v záujme jednoznačnosti je vhodnejšie vyhotoviť ELDP osobitne.

S pozdravom

Bc. Miroslav Sabela
odbor metodického riadenia
a opravných prostriedkov




Dobrý deň,

mala by som otázky ohľadom evidenčných listov dôchodkového zabezpečenia, ktoré budeme vystavovať ako zamestnávateľ našim dohodárom.

1) V prípade, že máme s naším zamestnancom dohodu platnú 2.3.2013 (jeden deň) a ďalšiu dohodu platnú 22.3.2013 (jeden deň), prihlásili sme ho do SP na tieto konkrétne dni, je potrebné vystaviť dva evidenčné listy? Na tlačive je potrebné vypĺňať vznik a zánik zmluvného vzťahu, preto predpokladám, že na každý zmluvný vzťah treba vystaviť osobitný ELDP.

2) V prípade, že máme s naším zamestnancom dohodu platnú od 1.1.2013 do 31.5.2013 a ďalšia dohoda s tým istým zamestnancom bude od 7.2.2013 do 9.2.2013 (zamestnanec pre nás jednorazovo vykonal inú činnosť než tú v \"hlavnej\" dohode), postačilo by na ELDP uviesť dátum vzniku 1.1.2013 a dátum zániku 31.5.2013 (teda dni od 7.2.2013 do 9.2.2013 by boli zahrnuté), pričom VZ by bol zvýšený o sumu pochádzajúcu z dohody platnej od 7.2.2013 do 9.2.2013? Alebo je potrebné vystaviť osobitné ELDP?

Ďakujem za odpoveď.

S pozdravom,
bea
04.04.13,11:00
Ďakujem za super odpoveď.