vlaka0
14.03.13,13:10
Ako je to pri nákupe ťahača v poľsku?.. bolo mi povedané, že to máme samozdaniť na slovensku (sme platci DPH) a potom pri predaji, sa to nejako vynuluje.

Prosím vie mi to niekto vysvetliť?

Ďakujem
IvoM
15.03.13,09:45
Ako je to pri nákupe ťahača v poľsku?.. bolo mi povedané, že to máme samozdaniť na slovensku (sme platci DPH) a potom pri predaji, sa to nejako vynuluje.

Prosím vie mi to niekto vysvetliť?

Ďakujem

Keď Ti to tak bolo povedané tak to sprav, veď načo pozerať do zákona o DPH /§11/, načo uviesť do otázky informáciu či je predajca osobou identifikovanou pre daň v Poľsku,
veď nakoniec sa to všetko aj tak vynuluje. :-)
vlaka0
15.03.13,12:42
Buďme ironickí, že? .. Ja mám paragraf 11 prečítaní. Len neviem ako to mám urobiť v tlačive.. Kde sa to vpisuje. Nestretla som sa s tým. A pardón, že človek bez skúseností hľadá pomoc. Takže, ak by mi vedel niekto povedať, ako to mám vpísať do tlačiva dph, budem mu vďačná. Ďakujem
IvoM
15.03.13,16:21
Buďme ironickí, že? .. Ja mám paragraf 11 prečítaní. Len neviem ako to mám urobiť v tlačive.. Kde sa to vpisuje. Nestretla som sa s tým. A pardón, že človek bez skúseností hľadá pomoc. Takže, ak by mi vedel niekto povedať, ako to mám vpísať do tlačiva dph, budem mu vďačná. Ďakujem
Pozri, nemám problém poradiť ale keď niekto ma v profile povolanie účtovník a píše že je človek bez skúseností tak sorry, čo sa týka samozdanenia tak to robí každý normálny sofvér automaticky samozrejme spolu s tlačovom DPH, ale aby si nepovedala tak to ide do riadkov 7 a 8 /výstup/ a 21 /vstup/.