*Kurier*
15.03.13,04:10
Zdravim chcem sa uistit ze pravo je na mojej strane tak sa pytam na vas nazor v rodine mame osobu obmedzenu na pravne ukony ma to zapisane aj v OP na jednej prezentacnej akcii s "podomovymi predajcami" AKOZE vyhraal sadu ich produktov takto ho nachytali a dali mu podpisat zmluvu na ktore je ze im musi splacat ku tej vyhre este nejaky ich produkt v hodnote 1000€ okamzite mu tam aj spisali zmluvu s nemenovanou splatkovou spolocnostou (4x4 alebo quat....) kde si dokonca dovolili vypisat nepravdive udaje o jeho prijme stave vymyselene telefonne cislo a podobne hned ako to jeho opatrovnik zistil volal do spolocnosti kde sa mu zacali vyhrazat s pravnym odelenim a s pokutou 1000€ a ze neuvidi ani ten tovar ani peniaze naco kontakoval aj danu splatkovu spolocnost kt. dostala aj podklady a OP kde je uvedene ze tato osoba je obmedzena na pravne ukony ta len dodala ze to musime najpv vyriesit s tou firmou. Opatrovnik ani ta osoba sa nechysta im to splacat ako by rozhodoval sud v danom procese ta firma urobila jasny podvod a podpisala zmluvu s nesvojpravnou osobou
vdaka
Stanislav 1975
15.03.13,05:38
Nemusíš sa báť- zmluva je samozrejme neplatná...
arizona
15.03.13,06:58
Skor je pravda na tvojej strane a stazuj sa danej spolocnbosti na podvodnika!!! Pripadne pohroz policiou.
Taktiez to oznam splatkovej spolocnosti aj s menom predavaca,ze udaje na zmluve sfalsoval, cim sposobil problemy nielen vam,ale aj inym.
Zmluva je neplatna, ak obsahuje falosne udaje.

Ked sa uzatvara zmluva o splatkach,tak predajca cerpal udaje z OP,ak tam bolo vyznacene, ze osoba nie je sposobila na pravne ukony tak nemal s nou ani zmluvu uzatvarat. Nieto este si vymyslat udaje a podvadzat.

Nedaj sa odbit a ziadaj,aby spolocnost vyvodila dosledky voci podvodnemu predajcovi, ktory nerobi firme dobre meno a jeho predaj sa zaklada na podvodoch!
*Kurier*
15.03.13,16:45
Ahojte takze slusne sme im zavolali aby si po tovar prisli a doniesli zmluvu ( nanosili mu tam haldu hrncov indukcnych varicov a jeden parny cisitc na zmluve je len cisitic ktory ma splacat vo vyske 1300€ cize asi si ten zvysok moze nechat :D ak ta zmluva padne ) je to slovenska frima sro ale su tam sami cesky hovoriaci ludia neivem ci to bol konatel alebo kto ale bol drzi ako opica a zacal s jejich praavnym odelenim a ze voni jsi vsechno proveruji a ze to neni vuubec pravda zeby dotycny bol nesposobili ze oni si pozreli jeho OP (no ja ho prave drzim a je to tu zjavne napisane osoba obmedzena na pravne ukony) tak im opatrovnik povedal ze toto bude riesit ako podvod naco zacal pan z firmy ze co se mu opovazujeme vyhrozovat a ze ak zrusi zmluvu tak bude pokuta 1000€ a citujem " UVIDITE PRDLAJS" pride vam to normlne ??

Splatkovej spolocnosti sme to taktiez oznamili ze zmluva je nepravdivo vyplenena okrem mena neni pravdivy ani jeden udaj a dali sme im aj kopiu rozhodnutia o nesposobilosti osoby a prefoteny OP kde je to taktiez uvedene.
Dam vediet ako to dalej pojde.
blavaciko
15.03.13,18:18
nikomu nic neplatte a vsetkym vravte len pravdu ze ste ziadne hrnce neprevzali.... nech si vsetko ziadaju sudom a kedze osoba je nesvojprana tak vymozu "prdlajs"
mareko
15.03.13,20:19
Podajte na nich trestné oznámenie za podvod. Pán konateľ môže vyskakovať koľko chce, budú mať dosť veľký problém. Okrem toho by som ešte predložila médiám ďalší bonbónik, nielen seniorov ale už aj nesvojprávnych okrádajú, to je už teda dóóóśť husté....