miguel.santoro
15.03.13,10:08
Dobrý deň. V prvom rade sa ospravedlňujem, za možno už opäť založenú tému, ale nemohol som nič konkrétne nájsť. Mám otázočku na Vás. Mám farebnú laserovú tlačiareň HP LaserJet Pro 100 M175. Máte niekto skúsenosti s náhradnými tonermi? Uvažujem kúpiť alternatívne tonery, nakoľko originály sú podstatne drahšie. Máte niekto skúsenosti s originál vs. alternatíva? Podeľte sa so svojimi skúsenosťami. Zaznamenali ste nejakú zmenu? Alebo bolo všetko v poriadku? A čo výdrž? Chod tlačiarne a tak...? Myslím, že každá Vaša rada, skúsenosť prispeje k lepšej informovanosti používateľov. Vopred Vám veľmi pekne ďakujem. :)
arizona
15.03.13,11:41
enzo2k
24.03.13,21:31
kludne si kup repasovany, ale od zabehnuteho predajcu alebo firmy aby si vedel reklamovat keby nieco, to sa treba dopredu spytat ze, a co ak to nebude fungovat a ked povedia neieje problem doeste spat vymenime, tak mas spravnu firmu.ja pouzivam repasovane a pohodka
allgreen
14.01.14,10:07
origo toner som mal len raz bol zadara k tlaciarni :D, jeden krát som natrafil na nekvalitne repasovane tonery, ako bolo spomenute, overena firma. Mne teraz plni tonery priamo predajca nakupuje si prašok a čip
nika.sum
14.01.14,10:10
ja mam HP Laser Jet P1102 (2ks) ciernobielu, nekupujem original toner ale nejaku alternativu a som spokojna. Cena je ovela nizsia a tlaciaren ide bezproblemovo...
duves
14.01.14,11:51
Repasujem si sam. Fakt. Doležite je vyčistiť ten zachytny pasik z mäkkeho plastu. Su tam take chumače z papiera, a začiernene tonerom. Ak sa to urobí dobre, tlačí to super. napr.: http://www.youtube.com/watch?v=mZ0-NpBe8To
************************************************** *************************************

Doplňam: Takyto model mam:
http://www.youtube.com/watch?v=zz2g4EOybMk
to čistenie plastovej lišty od 1:10
nika.sum
14.01.14,11:59
sikulko, ja ked som sa pytala nechceli odo mna tie prazdne tonery (teda tieto "nadoby") zobrat a vyhadzujem to...
duves
14.01.14,12:12
Možno su niektore len ako jednorazovky. Moj toner je trochu jednoduchší ako ten na videu.
kopretinka
14.01.14,13:12
ak si to človek vie naplniť sám,tak nie je o čom,neporovnateľná cena....súprava na plnenie stojí v tescu do 3 eur
duves
14.01.14,13:55
to neviem, mam flašu toneru a to tam sypem pomocou lievika zhotoveneho z kanc.papiera A4. Je to inak dosť špinava praca.
pavol38
11.07.16,14:32
Je ešte aj rozdiel ci mas alternativny toner uplne novy alebo renovovany. Pri renovovaných sa vyuzije pouzite telo originalnej (po vacsine) kazety- testujú sa najprv takze by malo byt vsetko ok.