Stani3
15.03.13,12:32
Vo všeobecných zmluvných podmienkach EC je napísané že vykonávajú zúčtovanie raz za dvanásť mesiacov. Ja som ich klientom od januára minulého roku a stále nemám vyúčtovanie za plyn . Je to podľa Vás dôvod na odstúpenie od zmluvy, nakoľko nedodržali zmluvné podmienky ?
trisestri
03.04.13,12:51
je pravda ze Energeticke centrum konci na Slovensku?-nieco nahodou som zachytil na gugli,ale ten clanok bol cez Piano spoplatneny a dalej uz nenaslo nic.
willma
03.04.13,13:02
možné to je, URSO zistilo závažné pochybenia a hrozí im vysoká pokuta, a k článku - zajtra to už aktuálne nebude - tak ho možno odomknú
trisestri
07.04.13,16:40
zase 35 stran porusenia zakonov a nic sa nedeje,vraj stat poskytne pravnu pomoc-nuz aby vlk bol syty aj ovca cela,stat mal inkasovat pokutu a zobrat licenciu,nie sa alibisticky hrat na pomoc obetiam tychto podvodnych praktik-to ako keby nesudili vraha a namiesto toho poskytli pozostalym texty kondolecnych textov.
wagner
07.04.13,18:42
Bolo v správach, že štát podporí žalobu na súd. Ide to vymáhať nejaká firma z Prešova, treba sa prihlásiť a dať súhlas so zastupovaním. Inak riaditeľ energetického centra chce mimosúdne vyrovnanie. Snáď Vám svitá na lepšie časy.
misoft
07.04.13,20:02
Inak riaditeľ energetického centra chce mimosúdne vyrovnanie. A tušíte, prečo to chce? Súdne trovy by ich vyšli poriadne vysoko. Plus k tomu pokuta od štátu. Pokiaľ sa mimosúdne niekto vyrovná - už nemá istotu, že to aj v skutočnosti dostane a EC odrazu bude mať o jednu žalobu menej.
Ja byť právnikom a vidieť, ako táto "firma" pôsobila - odporúčal by som, aby na mimosúdne vyrovnania nepristúpili. Len tvrdo po nich - vrátiť všetko, čo nahrabali i s úrokmi, zaplatiť pokuty, zrušiť všetky zmluvy získané podvodom, zrušiť a vymazať spoločnosť z registra a zakázať konateľom akúkoľvek podobnú činnosť.
oravce
08.04.13,08:19
Túto informáciu som zachytila aj ja, len neviem, kde sa treba prihlásiť
trisestri
08.04.13,10:58
no neviem ci nenatahuju cas,aby vytunelovali co sa da a zdrhli-ved sudy trvaju roky,ale stat ma paky na odobranie licencie a zablokovanie majetku-dajak uz ani pokutu nespominaju.
JanoL
09.04.13,11:34
....zrušiť a vymazať spoločnosť z registra a zakázať konateľom akúkoľvek podobnú činnosť....
Súhlasím, lenže kuken na ORSR:
Od 27.2.2013 je vlastníkom EC firma? Cromicron SA c/o
Enrico Manfredini, Via Scuole Vecchie 22c
Tenero-Contra 6598 Švajčiarsko

To je asi tiež garáž s jednou schránkou ako vyšitá.......

Doterajší majiteľ
ENERGY SUPPLIER NO. 1 a.s.
Karadžičova 8/A
Bratislava 821 08
s predstvenstvom veľkým súdruhom Kozmonom, Zagoždžonom atď. už presúvajú svoje potápačské aktivity k južným a severným susedom. (pánbožko ich ochraňuj)

Terajšie predstavenstvo EC Ing. Jan Slabý
( v Prahe mal firmu Cordiant, s.r.o.)
- tvári sa vééééľmo prekvapkaný v akom hnoji sa Energetické centrum nachádza. Bude to kompetentná figúrka ako bola Liptáková.

Dám do pozornosti aj fakt, že firma Klaro, ktorá školila podomových predajcov EC s konateľom Romanom Klamom sa premenovala na Trade Tech Company s.r.o. Takže keď EC rozviazalo spoluprácu s Klarom, môže znova spolupracovať s hyenami pod novým menom.


JanoL
trisestri
09.04.13,11:42
Súhlasím, lenže kuken na ORSR:
Od 27.2.2013 je vlastníkom EC firma? Cromicron SA c/o
Enrico Manfredini, Via Scuole Vecchie 22c
Tenero-Contra 6598 Švajčiarsko

To je asi tiež garáž s jednou schránkou ako vyšitá.......

Doterajší majiteľ
ENERGY SUPPLIER NO. 1 a.s.
Karadžičova 8/A
Bratislava 821 08
s predstvenstvom veľkým súdruhom Kozmonom, Zagoždžonom atď. už presúvajú svoje potápačské aktivity k južným a severným susedom. (pánbožko ich ochraňuj)

Terajšie predstavenstvo EC Ing. Jan Slabý
( v Prahe mal firmu Cordiant, s.r.o.)
- tvári sa vééééľmo prekvapkaný v akom hnoji sa Energetické centrum nachádza. Bude to kompetentná figúrka ako bola Liptáková.

Dám do pozornosti aj fakt, že firma Klaro, ktorá školila podomových predajcov EC s konateľom Romanom Klamom sa premenovala na Trade Tech Company s.r.o. Takže keď EC rozviazalo spoluprácu s Klarom, môže znova spolupracovať s hyenami pod novým menom.


JanoL

velka vdaka za uzitocne info,dufajme ze uz velmi nestihnu spolupracovat,skor to vyzera ze este vytuneluju co sa da a zdekuju sa-zjavne maju krytie na najvysich miestach, ked statne organy konaju pomaly a neskoro a uplne v rukavickach,velke halo o pokute a lehota uplynula a nic sa nedeje.
trisestri
09.04.13,12:06
no ani to plnomocenstvo sa my nezda,da sa lahko zneuzit http://www.sospotrebitelov.sk/wp-content/uploads/plnomocenstvo_EC.pdf
JanoL
09.04.13,13:09
no ani to plnomocenstvo sa my nezda,da sa lahko zneuzit

... už mi tam chýba iba vzdanie sa svojprávnosti...:)

​JanoL
trisestri
13.04.13,17:33
je az absurdne ako zastupcovia tejto spolocnosti vedia drzo klamat a to nielen svojich klientov ale aj kontrolne organy.
misoft
14.04.13,08:51
Súhlasím, lenže kuken na ORSR:
Od 27.2.2013 je vlastníkom EC firma? Cromicron SA c/o
Enrico Manfredini, Via Scuole Vecchie 22c
Tenero-Contra 6598 Švajčiarsko

To je asi tiež garáž s jednou schránkou ako vyšitá.......

Doterajší majiteľ
ENERGY SUPPLIER NO. 1 a.s.
Karadžičova 8/A
Bratislava 821 08
s predstvenstvom veľkým súdruhom Kozmonom, Zagoždžonom atď. už presúvajú svoje potápačské aktivity k južným a severným susedom. (pánbožko ich ochraňuj)

Terajšie predstavenstvo EC Ing. Jan Slabý
( v Prahe mal firmu Cordiant, s.r.o.)
- tvári sa vééééľmo prekvapkaný v akom hnoji sa Energetické centrum nachádza. Bude to kompetentná figúrka ako bola Liptáková.

Dám do pozornosti aj fakt, že firma Klaro, ktorá školila podomových predajcov EC s konateľom Romanom Klamom sa premenovala na Trade Tech Company s.r.o. Takže keď EC rozviazalo spoluprácu s Klarom, môže znova spolupracovať s hyenami pod novým menom.


JanoL

S tou garážou si mal pravdu - adresa presne sedí na obytný blok.
blbá
15.04.13,20:26
Vo všeobecných zmluvných podmienkach EC je napísané že vykonávajú zúčtovanie raz za dvanásť mesiacov. Ja som ich klientom od januára minulého roku a stále nemám vyúčtovanie za plyn . Je to podľa Vás dôvod na odstúpenie od zmluvy, nakoľko nedodržali zmluvné podmienky ?
Viete niekto poradiť? Ja mám s nimi zmluvu od 31.3.2012 - šikovná na 5 rokov - dá sa odstúpiť kvôli tomu, že nemám vyúčtovanie???
PeterP73
05.05.13,06:30
Ja som im z toho dôvodu už poslal výpoveď zmluvy. Už som tesne pri hranici 30 dní na odpoveď z ich strany. V pondelok tam budem opäť volať a ak opäť budem počuť výhovorku o nefunkčných systémoch, tak si ju jednoducho overím tak, že už som pozastavil preddavky a ak mi príde upomienka skôr ako vyúčtovanie (malo byť začiatkom februára!!!) a vyjadrenie k výpovedi zmluvy, tak okamžite podávam ďalší podnet na URSO.