Tinamm
16.03.13,02:13
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť s problémom inštalácie akéhokoľvek programu. Mám novy notebook asi mesiac starý značka Lenovo os win8. Po spustení inštalácie a zvolení cieľového miesta inštalácie vypíše Wrong Folder Selected, vypisuje to pri všetkých programoch, aj pri výbere akehokoľvek cieľového priečinka. Dá sa to riešiť menšou úpravou v os, alebo radšej zaniesť späť do obchodu a sevisovať u predajcu.

Ďakujem za pomoc
Fero11
16.03.13,08:34
Osobne nemam skusenost, ale zrejme bude treba instalovat ako admin (user pravdepodobne nema prava na zapis do niektorych adresarov)
erik555
16.03.13,08:39
ty si volis to cielove miesto?
Nepouzivam Win8, ale predpokladam, ze to tiez ma C: Program Files :)
buchač
16.03.13,08:42
ty si volis to cielove miesto? Nepouzivam Win8, ale predpokladam, ze to tiez ma C: Program Files :)
...ja aj napríklad hej ....a TY ????

Nie všetky programy musia byť predsa na " C " a dokonca vo " Files " .........či ???

Jedná sa hlavne ( u mňa ) o programy , ktoré nepoužívam pravidelne a často ...
Na tieto mám vytvorenú inú zložku ...
viktorviktor
16.03.13,11:47
Wrong Folder Selected - píše niečo ako, že nevie nájsť spúšťajúci súbor
sthruska
16.03.13,11:54
Skús poodstraňovať diakritiku. Na celej ceste i v názve súboru.
viktorviktor
16.03.13,12:15
keď máš nový PC možno bude potrebné znova zadať kód Product Key.
z návodu
"Ak chcete vyriešiť tento problém, postupujte takto:



Potiahnite prst z pravého okraja obrazovky a potom ťuknite na položku Vyhľadať.
(Ak používate myš, ukážte do pravého horného rohu obrazovky, posuňte ukazovateľ myši nadol, a potom kliknite na položku Vyhľadať.)

Do vyhľadávacieho poľa zadajte výraz SLUI 03, ťuknite alebo kliknite na položku Aplikácie a potom ťuknite alebo kliknite na položku SLUI 03.

Zadajte 25-miestny kód Product Key a ťuknite alebo kliknite na tlačidlo Aktivovať. http://res2.windows.microsoft.com/resbox/en/6.2/main/1f9463c2-c968-47bf-9b4d-939c5d1af477_70.jpg Môže sa zobraziť výzva na zadanie hesla správcu alebo na potvrdenie výberu."
Tinamm
17.03.13,00:26
Ďakujem,, vyskúšam, win8 bol predinštalovaný, v takom prípade neviem či mám product key, a wrong folder vypisuje zrejme v tom zmysle, že nespravne vybratý, ale vypisuje to aj pri automaticky zvolenom C,,Program Files. Prvý mesiac to fungovalo v pohode,, zrazu to zacalo vypisovat.
Vlado40
17.03.13,09:19
Veď sa stačí pozrieť či je Win aktivovaný,ak by nebol tak by vyskakovala hláška že je potrebné Win aktivovať.
misoft
17.03.13,17:54
Pokiaľ by nebol aktivovaný - malo by sa to dať aktivovať i cez internet (zrejme tam je predinštalovaný Win 8 OEM) - v takom prípade overovaný OS sám pošle o sebe údaje a tiež i SN (uložené niekde na HDD v Recovery folder).