veve24
16.03.13,09:26
Ahojte :)
Prosim vas, kolko davate zeleniny do svieckovej? Mam recept ale je tam ze 2 mrkvy, petrzlen, kusok kalerabu, kusok zeleru. Toto sa mi zda dost nepresne. V akom pomere mam dat tu zeleninu? Viete lepsie specifikovat "kusok"?
Raz som to uz robila a ta omacka bola strasne sladka a aj dost husta, chutilo to uplne ako detska vyziva. Prosim, poradte, ako to mam spravit. Nechcem znova urobit chybu. Dakujem :)
Mila123
16.03.13,08:56
koľko hovädziny máš? resp. na koľko porcií varíš, to je rozhodujúce
avalik
16.03.13,08:56
do svieckovej ide aj citron, tak to vyvazi sladkost mrkvy
ak je omacka husta treba ju rozriedit - mliekom, vodou, ...

tu mas recept kde je to na gramy :) http://www.labuznik.cz/recept/svickova-na-smetane/
ja ale davam od oka, kalerab nedavam
Anik
16.03.13,08:59
napíšem ti ako robím sviečkovú ja a ako ju máme doma radi
dávam zhruba 1/2 kg mrkvy, 25 dkg zeleru , 20 dkg petržlenu všetko nakrájam na kocky, 1 stredne veľkú cibuľu nakrájanú nadrobno
toto orestujem a dusím v 1 hrnci,Mäso dávam okolo 1,5- 2 kg bravčové stehno, alebo karé nakrájam na pláty zhr. 0,6cm
tak isto aj slaninku na opekanie. Mäso nakrájané nakorením novým korením a len spolu opekám na vedľajšej panvici, opečené odkladám do misky a keď je všetko mäso a slaninka opečené tak to prilejem aj v výpekom do zeleniny. Do 5 litorvého hrnca zalievam zhruba 1,5 l - zo 4 kociek hovädzieho bujónu. Zhruba 30 min ešte potom varím. Keď je mäsko uvarené povyberám do misy aj slaninku, pripravím si 3 šľahačkové smotany do ktorej dám - pri 4 l omáčky zhruba 5 PL hladkej múky ktoré rozhabarkujem a zalievam do zeleniny všetko to potom s ponorným mixérom vyšľahám do požadovaného stavu. Dochutím s trochou citronovej šťavy, poprípade magi. Keď je omáčka v takom stave, ako ju chcem mať, tak naspäť do nej vkladám mäso, aby nebolo suché.
Nám to chutí takto a je to lacnejšie ako z hovädzieho mäsa, a aj podstatne rýchlejšie. Mám to všetko hotové zhruba za 90 min. Od nakrájania zeleniny až po podávanie.
Dobrú chuť
buchač
16.03.13,09:37
Ahojte :)
Prosim vas, kolko davate zeleniny do svieckovej? Mam recept ale je tam ze 2 mrkvy, petrzlen, kusok kalerabu, kusok zeleru. Toto sa mi zda dost nepresne. V akom pomere mam dat tu zeleninu? Viete lepsie specifikovat "kusok"?
Raz som to uz robila a ta omacka bola strasne sladka a aj dost husta, chutilo to uplne ako detska vyziva. Prosim, poradte, ako to mam spravit. Nechcem znova urobit chybu. Dakujem :)
...majster Werich v jednom filme povedal ...." přiměřeně ".............:rolleyes:

koľko hovädziny máš? resp. na koľko porcií varíš, to je rozhodujúce
Aj to ......;)

do svieckovej ide aj citron, tak to vyvazi sladkost mrkvy
ak je omacka husta treba ju rozriedit - mliekom, vodou, ...
tu mas recept kde je to na gramy :) http://www.labuznik.cz/recept/svickova-na-smetane/
ja ale davam od oka, kalerab nedavam
...síce každý varí podľa svojho ....
...od oka je to vždy najlepšie ...
...kaleráb sa do sviečkovej nedáva ....zásadne ...

napíšem ti ako robím sviečkovú ja a ako ju máme doma radi
...
Nám to chutí takto a je to lacnejšie ako z hovädzieho mäsa, a aj podstatne rýchlejšie. Mám to všetko hotové zhruba za 90 min. Od nakrájania zeleniny až po podávanie.
Dobrú chuť
Anik ...ako vravíš , máte to tak doma radi ...
Mäso nie je podstatné , dá sa aj z tej bravčoviny ....

Tvoj postup je síce iný ako ten môj .......ale s tým vývarom ( kocky bujónu ) zásadne nesúhlasím ....
DanielaSL
16.03.13,10:06
Juro ja dávam bujón , ktorý si sama zmrazím..keď mám veľa polievky v nedeľu....dám si zamraziť kocky a potom používam......také hádam by si dal....Inak aj ja dochutím citrónom...dávam po dve mrkvy, petržlenu a kúsok zeleru...švrťku z takého stredného....samozrejme bobkový list a nové celé korenie. Nejak to dávam od oka a vždy mám chutnú....
Tweety
16.03.13,10:10
a nevraví sa zelenina pod sviečkovú?
buchač
16.03.13,10:18
Juro ja dávam bujón , ktorý si sama zmrazím..keď mám veľa polievky v nedeľu....dám si zamraziť kocky a potom používam......také hádam by si dal....Inak aj ja dochutím citrónom...dávam po dve mrkvy, petržlenu a kúsok zeleru...švrťku z takého stredného....samozrejme bobkový list a nové celé korenie. Nejak to dávam od oka a vždy mám chutnú....
To je predsa iná káva ....

Bujón od Vitany a spol nejak nemusím ...je to predsa len tá chémia ...
Nevraviac o tom , že samotné mäso v tom pokrme pustí vlastné chute , podporované tými koreninami ...

Oko to vždy istí ....
To ochutnávanie počas varenia nemá predsa tiež chybu a aj chuťové kanáliky si prídu na svoje ...:---
Evanka
16.03.13,10:22
kuk aj sem
http://www.porada.sk/t4639-p2-svieckova.html#post46194

Zeleninou nič nepokazíš, ale mala by byť z hovädzieho mäsa, aj keď niektorí robia aj z bravčového. Chuť je však iná. Ja už nezahusťujem žiadnou múkou, hustotu mi urobí zelenina. Dôležitý je tam zeler, ten by tam ozaj chýbal. Ale kaleráb nieee.
Marína
16.03.13,10:26
Danielka, aj ja cca toľko zeleniny ako ty, možno o niečo viac, závisí od množstva mäsa a tak, aby mi zelenina stačila na omáčku tak, aby som už ju ničím nezahusťovala. Jedine ja už k mäsu a zelenine pridávam citrón, dva plátky. Kôrku, aj keď mi je ľúto, ošúpem. Tá chémia proti plesni sa z nej zmyť nedá. Korenie čierne, nové a bobkový list zaviažem potravinárskou niťou do gázy, to aby som potom nemusela loviť. Varím z hovädzieho stehna, roštenca, falošnej sviečkovej a tak pod. Rozmixovanú zeleninu už so smotanou zásadne žiadnou múkou nezahusťujem.
veve24
16.03.13,10:27
akujem vam vsetkym za dobre rady :) Nakoniec som to dala tiez tak nejak odoka a dam aj ten citron ako radite :)
Umele bujony tiez nepouzivam ale to so zamrazenim vlastneho je dobry napad, to niekedy spravim ked budeme mat polievku.
Prajem vsetkym dobru chut k vasmu obedu :)
DanielaSL
16.03.13,10:43
Aj ja tak Evka..bez múky... tie koreniny dobrý nápad...aj keď ja vylovím bobkové listy a korenie sem tam aj rozmixujem....
evaj63
16.03.13,14:20
Namiesto citronu dávam 1 plievkovú lyžicu plnotučnej horčice.
Marína
16.03.13,20:18
Takto si po trochu môžeš zamraziť aj vývar z húb, červené víno a budeš mať po ruke.
DanielaSL
17.03.13,16:41
A ja aj trochu horčice aj citrón....