Ivik300
16.03.13,13:39
Dobry den stiahol som si hru Spin tires a po instalacii si ju chcem spustit ale ukaze sa my niejaka chyba a neviem co to je nevedel by niekto pomoct dakujem
Juraj Tlach
25.03.13,19:07
a odkiaľ si si ju stiahol?
Ivik300
25.03.13,19:21
no stahoval som ju s Ulozto,torrentov no asi odvsadial a stale to iste
Juraj Tlach
25.03.13,19:24
no zrejme bude zle cracknutá :D
Ivik300
25.03.13,19:25
skusal som aj to novy crack niejaky druhy z uplne druhej stranky a nic
Juraj Tlach
25.03.13,19:30
väčšinou býva súbor priložený a stiahneš ho s hrou., z iného zdroja by som ho nepoužíval.skús vymazať temp.ďalšou vecou je, že ak je to cracknutá hra, antivirus môže označiť za virus a jednoducho ako sa spustí ho rozbalený z tempu vymaže.alebo časť.skús sa s tým pohrať
Ivik300
25.03.13,19:34
uz som skusal vsetko a kebyze je crack ako antivirus tak by my to vypisal a nenapisal nic vsak prave som sa stym hral a neprisiel som na nic tak prave preto som sem napisal!!!
Juraj Tlach
25.03.13,20:07
Podľa toho obrázka súbor kernel32.dll je súborom, ktorý má na starosti väčšinu dôležitých úloh systému Windows, ktoré bežia na pozadí, vrátane správy pamäte, prerušení a systémových vstupných a výstupných operácií. Existuje veľa rôznych chybových hlásení, ktoré sa môžu odvolávať na súbor kernel32.dll, a patria k nim aj hlásenia o chybách neplatnej stránky. Nanešťastie, rozsah chybových hlásení kernel32.dll je pomerne veľký. Vzhľadom na počet rôznych prvkov, ktoré môžu tieto chyby spôsobovať, je asi najlepšie povedať, že sa môžu vyskytnúť prakticky kedykoľvek. Počet možných príčin odkazujúcich sa na tento súbor, ktoré ho môžu spôsobovať, je ohromný. Najčastejšie príčiny:
Chyba pamäte: chyby kernel32.dll sú často dôsledkom fyzického problému pamäte RAM, ako aj poruchy virtuálnej pamäte.
Pretaktovanie: používanie rôznych techník pretaktovania na zvýšenie výkonu systému obvykle vyúsťuje do správ odkazujúcich na súbor kernel32.dll.
Ovládače videa a nastavenie obrazovky: ovládače videa sú notoricky známe častou chybovosťou a môžu byť príčinou týchto chýb. Taktiež ich môže spôsobovať príliš vysoké nastavenie zrýchlenia grafiky.
Poškodené súbory: chyby kernel32.dll sa zobrazujú aj v prípade poruchy niektorých súborov (ako napríklad súborov denníka alebo súborov DLL), ovládačov alebo databázy Registry.
Nastavenie systému BIOS: túto chybu môže vyvolať zmena rôznych nastavení systému BIOS.
A ako keby toho ešte nebolo dosť, chyby kernel32.dll môže spôsobovať aj poškodený dočasný súbor, vírusy, málo miesta na disku alebo porucha samotného súboru kernel32.dll.
Pri chybových hláseniach kernel32.dll je na vyriešenie problému treba trochu detektívnej práce. V tomto prípade je nutné zaznamenať údaje uvedené v chybovej správe a ak je to možné, riešenie či inštrukcie vyhľadať v databáze Knowledge Base od spoločnosti Microsoft. Chyby Kernel32.dll sú často výsledkom nedávnej zmeny systému. Spomeň si na posledné inovácie hardvéru, inštalácie nového softvéru alebo ovládačov, či výskyt problémov s vírusmi. Vo väčšine prípadov je najlepšie sa zamyslieť nad vykonanými krokmi (ako je napríklad inštalácia aplikácie, ovládača alebo pamäte RAM) a prípadne jednotlivé akcie vrátiť.
Ak je podozrenie, že problém spôsobuje chybná pamäť RAM, do systémového súboru Config.sys pridajte nasledujúci riadok: Device=c:\windows\himem.sys /testmem:on. Potom systém reštartuj a ak tento test zistí nestabilnú alebo nespoľahlivú pamäť na určitej adrese, na obrazovke sa zobrazí správa s podrobnejšími informáciami.
​Možno ti niečo pomohlo?
bodliak
25.03.13,20:23
@Tlach:

Copy&Paste zo Support stránok Mrkvosoftu...
misoft
26.03.13,15:47
Na to stačil LINK :D
misoft
26.03.13,15:54
Ale k veci: jadro OS (kernel) nie je schopné použiť danú knižnicu pre túto hru.
Otázka: spĺňa OS a počítač danú konfiguráciu pre hru?
http://www.oovee.co.uk/games/upcoming-games/spin-tires/