shaza
06.03.06,19:06
Dobrý deň,
chcela by som od Vás radu. V blízkej budúcnosti plánujem založiť živnosť a budem robiť správu bytových domov. Poraďte mi, aký program je dobrý na evidenciu platieb, predpisov za plnenia, upomienkovania neplatičov atď. Nejaký jednoduchý, dobrý a lacný. Jedná sa približne o 1000 bytov.
Ďakujem.
HUPKA64
08.03.06,19:22
Oslovila by som firmu HOUR Žilina. Pracovala som v mzdovom programe Human Klasik a bol to najlepší program v akom som kedy mohla pracovať.
/Samozrejme nedám dopustiť na EXCEL a WORD./
Ak mali taký skvelý program o mzdách tak určite majú software aj na účtovníctvo. Vynikajúca spolupráca, školenia na vysokej úrovni. Pobočky vo väčších mestách, on line poradenstvo tiež.
lenkak
08.03.06,19:24
GabiZ
09.03.06,08:50
Pre správu bytov je tu založená téma - v neziskových organizáciach Software SVB, tam rozoberáme túto problematiku. Skús pozrieť tam.
GabiZ
Elena Navrátilová
15.03.06,15:56
GabiZ má pravdu, je o tom na téme Spoločenstvo vlastníkov bytov SVB. Ja účtujem SVB cez kb soft v JU aj s prepojením na peňažný denník.
milanr
30.03.06,08:22
Potrebovala by som pre známu poradiť niejaký dobrý účtovný SW. Potrebuje JÚ, vystavovanie+evidencia fa, pokladňa, kniha jázd. Nie je platcom DPH a nezamestnáva zam-nancov. Čo by ste jej ako skúsení účtovníci poradili. Niečo lacné, jednoduché a spoľahlivé ! Dík za odpovede.
stuko
03.04.06,18:47
Potrebovala by som pre známu poradiť niejaký dobrý účtovný SW. Potrebuje JÚ, vystavovanie+evidencia fa, pokladňa, kniha jázd. Nie je platcom DPH a nezamestnáva zam-nancov. Čo by ste jej ako skúsení účtovníci poradili. Niečo lacné, jednoduché a spoľahlivé ! Dík za odpovede.


no ja by som odporucil Alfu, prehladne, jednoduche, ucelne, cena standartna, pravidelne aktualizacie -www.kros.sk da sa stiahnut i demo