jani410
17.03.13,22:38
Som živnostník, a okrem svojej hlavnej činnosti som mal príjem aj zo spoločnosti OVB. Od spoločnosti mám potvrdenie o vyplatených províziách (nie faktúru) Provízie mi chodili na podnikateľský účet. Ako to správne zaúčtujem? Ja by som to asi zaúčtoval ako príjem neovplyvňujúci základ dane, a potom by som to v daňovom priznaní uviedol v "odiel VI riadok 8 (§6 ods. 2 pis. d)". Je tento postup správny?

Dakujem za radu:)
ego.mc
18.03.13,08:24
Mal by byť.