adanovak
18.03.13,15:53
Ahojte poradaci, prosim poradte.... Ak ma zamestnanec zivnost, no ziadne prijmy ani vydavky z nej / samostatnu zivnost mal len v januari a februari/ od marca je zamestnany ake DP podat ked zivnost je vlastne iba "formalnou zalezitostou". Dakujem vsetkym uz vopred
kukučka
18.03.13,14:59
Raz píšeš má, potom mal, tak ako? Má, prerušil, ukončil?
adanovak
18.03.13,15:03
Asi som sa zle vyjadrila, ospravedlnujem sa.....zivnost este stale ma, ale myslela som to tak ze za januar a februar mal len tu zivnost a po zvysok roka zivnost a bol aj riadne zamestnany...
veronikasad
18.03.13,15:05
Asi som sa zle vyjadrila, ospravedlnujem sa.....zivnost este stale ma, ale myslela som to tak ze za januar a februar mal len tu zivnost a po zvysok roka zivnost a bol aj riadne zamestnany...
Aké mal príjmy=tržby zo živnosti ?
adanovak
18.03.13,15:08
prijmy zo zivnosti nemal za cely rok ziadne
veronikasad
18.03.13,15:10
prijmy zo zivnosti nemal za cely rok ziadne
Platil odvody ? Vedie účtovníctvo a z titulu zaplatených odvodov vykázal stratu ?
kukučka
18.03.13,15:14
prijmy zo zivnosti nemal za cely rok ziadne

Ak platil odvody, tak má stratu, DP typ B
adanovak
18.03.13,15:18
no ved toto, neplatil....zaplatil az ked mu pohrozil exekutor /platil- teda mal platit zdravotne, socialne nie/ mna poprosil ci mu urobim DP, lenze mi akosi "zabudol" povedat o tej zivnosti inak by som sa na to nedala - nemam s tym skusenosti..no a teraz mam z toho hlavu v smutku a neviem co s tym:(
kukučka
18.03.13,17:34
stiahni si ALFU z krosu, máš tam krásne DP