Žabinka
18.03.13,17:25
Prosím poradiť s reklamáciou. Kúpila som synovi strieborný náramok, na ktorom sa mu rozišlo očko, skoro ho stratil. Keď som ho pozornejšie prezrela, zistila som, že spoje väčšiny očiek sú nekvalitne prevedené, a tak som to reklamovala v obchode. Pani predavačka spísala papier o reklamácii, 8.3. som to mala mať hotové. To však ešte nebolo, že to bude až 12.3. Tak som sa vrátila vtedy, a náramok bol "opravený". No keď som ho zbadala, prvé čo ma napadlo, spýtala som sa predavačky, či si robí zo mňa srandu.. Takú strašne nekvalitnú prácu som ešte nevidela, očko bolo zaletované na malej časti, zvyšok bol nedorobený, pri "oprave" sa pravdepodobne poškodilo aj vedľajšie očko, ktoré bolo rovnako fušersky "opravené". Náramok za 33€ vyzerá ako úplný šmejd. Odmietla som to prevziať, s tým, že buď to opravia poriadne, alebo mi vrátia peniaze. Mesačná lehota na reklamáciu uplynie 22.3. a ja neviem, čo ďalej, keď mi to vrátia v rovnakom stave, a nebudú súhlasiť s vrátením peňazí. O taký náramok ja záujem nemám. Len ma mrzí, že som v tom hneve neuvažovala, a neodfotila som si tú "opravu"..
arizona
18.03.13,19:48
Ked uz naramok raz sfusovali, tazko ho daju do povodneho stavu.
Skus neprevziat a ziadat novy tovar.

-este stale mas moznost 3.krat reklamovat a potom odstupit od zmluvy a ziadat spat peniaze.;) Do 6 mesiacov od kupy sa vada povazuje za "vyrobnu" vadu, takze je vacsia sanca na uspech
- mozes si sama zaslat tovar do st. skusobne,kde potvrdia,alebo vyvratia tvoj nazor.Predajca bude musiet zaplatit vsetky naklady, ak st.skusobna potvrdi tvoje slova
drzim palce
Žabinka
19.03.13,07:42
Ďakujem za odpoveď.
Žabinka
22.03.13,13:18
Prosím poradiť s reklamáciou. Kúpila som synovi strieborný náramok, na ktorom sa mu rozišlo očko, skoro ho stratil. Keď som ho pozornejšie prezrela, zistila som, že spoje väčšiny očiek sú nekvalitne prevedené, a tak som to reklamovala v obchode. Pani predavačka spísala papier o reklamácii, 8.3. som to mala mať hotové. To však ešte nebolo, že to bude až 12.3. Tak som sa vrátila vtedy, a náramok bol "opravený". No keď som ho zbadala, prvé čo ma napadlo, spýtala som sa predavačky, či si robí zo mňa srandu.. Takú strašne nekvalitnú prácu som ešte nevidela, očko bolo zaletované na malej časti, zvyšok bol nedorobený, pri "oprave" sa pravdepodobne poškodilo aj vedľajšie očko, ktoré bolo rovnako fušersky "opravené". Náramok za 33€ vyzerá ako úplný šmejd. Odmietla som to prevziať, s tým, že buď to opravia poriadne, alebo mi vrátia peniaze. Mesačná lehota na reklamáciu uplynie 22.3. a ja neviem, čo ďalej, keď mi to vrátia v rovnakom stave, a nebudú súhlasiť s vrátením peňazí. O taký náramok ja záujem nemám. Len ma mrzí, že som v tom hneve neuvažovala, a neodfotila som si tú "opravu"..
Dnes som si bola doriešiť reklamáciu. Pani predavačka bola ústretová, hneď mi ponúkla iný náramok na výber. S tým som nemala najmenší problém, ibaže nemala taký ako by sa mi hodil (náramok bol kupovaný ku retiazke, rovnaký typ), mali jeden kus taký istý, ale ten som odmietla, lebo som si pozorne prezrela spoje na očkách, a boli také ité zlé, ako na mojom.. Peniaze mi nechcela vrátiť, len iný tovar. Naveľa, naveľa pochopila, že si nebudem brať iný odlišný tovar, lebo ho nepotrebujem, a rovnaký tovar nechcem, lebo je nekvalitný. Zavolala majiteľke obchodu, tej som vysvetlila moje stanovisko, spomenula som aj, že pri oprave bolo poškodené aj vedľajšie očko, a bolo otrasne opravené, a pani majiteľka súhlasila s vrátením peňazí.