doktor23
18.03.13,20:05
Chcel by som Vás poprosiť o pomoc,


na novom počítači som nainštaloval oficiálny Office 2010. Vo worde je všetko v poriadku, okrem písania mäkčeňov. Dĺžeň mi napíše, mäkčeň nie. Chyba v klávesnici nie je, jednak by nepísala ani dĺžne, jednak som ju skúsil vymeniť a aj druhá robí to isté. Kde by mohol byť problém?

Ďakujem.
tictac7
18.03.13,19:12
....otázka znie: nepíše mäkčeň - znamená, že ho nevidíš na monitore, alebo že nie je ani vo vytlačenom dokumente? Ak nie je viditeľný na monitore, neznamená, že nie je ani na vytlačenom dokumente - ja neviem prečo, ani ako na to, ale v minulosti som sa s tým stretla....
viktorviktor
18.03.13,19:51
daj guglovi -word nepise háček-
môže toho byť viac, hľadaj a skúšaj, napr aj virtuálna tlačiareň - odinštalovať cakomprask, a tiež môže byť chyba v registroch mali sme to v robote, vírus sa v nich prehrabal, niečo dopísal a išlo to
VieraHu
19.03.13,08:48
Ja mám ten istý problém. Už som o tom písala v tejto téme. Skúšala som všetko možné a nič. Riešim to tak, že pri písaní textu si kliknem na páse kariet na kartu VLOŽIŤ. Na konci pásu sú SYMBOLY - do " Naposledy použité symboly " som si označila Ť Ž Š Ď Ľ Č Ň aj ď, lebo ani to mi Word nepíše. Keď potrebujem pri písaní tieto písmená, kliknem na SYMBOL a po otvorení na potrebné písmeno a mám ho v texte. Možno Ti to pomôže.
doktor23
19.03.13,09:11
lenže pri mojej práci nie je možné toto robiť .... určite nie dlhodobo
doktor23
19.03.13,19:45
Problém vyriešený, stačilo odinštalovať program dodávaný s počítačom -
PDF Complete Corporate Edition a viem písať mäkčene
VieraHu
20.03.13,18:46
Odinštalovala som a už aj ja píšem mäkčene, ďakujem
Nikol Gašparíková
17.02.14,16:59
Srdecne dakujem za radu !