macka11111
19.03.13,20:10
Dobry den, potrebovala by som sa poradit ohladom rozviazania pracovneho pomeru. Pracujem v nemenovanej firme od roku 2003 do roku 2008 - potom som dala vypoved, ale po dohode ma zobrali naspat, tak od roku 2008 az do teraz mam novu pracovnu zmluvu. V 2009 som isla na matersku dovolenku a vratila som sa naspat pracovat v decembri...situacia vo firme je hrozne napata a sef zacina vo mne nachadzat len chyby a to len preto, lebo ked kolegovia nieco chcu, tak pridu a sefovi to nepovedia, tak poviem ja...najnovsie ide o to, ze vobec nemame zabezpecene obedy, ani stravne listky - za toto mi bolo povedane, ze si mam zobrat dovolenku a rozhodnut sa co dalej a mam si hladat pracu, kde budem pit 6 salok caju denne, mat aj obedy a stravne listky a nemam problem riesit za vsetkych - s externou personalistkou riesi vypoved - precitala som si e-maiy, ktore do firmy prisli, precitali si to vsetci kolegovia, lebo sa im tie spravy ukazali, cakala som na reakciu sefa a on nic...este nemam ani vypoved na stole a preto by som chcela vediet co robit - prosim poradte...najhorsie na tom je, ze ja tu pracu milujem a sef to vie velmi dobre