Pseudonim
19.03.13,20:52
Takžekedže som youtuber a točím komentované videa z hier tak som natočil video ktoré malo 17 minút (nieje to samozrejme moje prvé video..) ale k veci : Natočil som ho uplne v poriadku dokonca som aj pred originálnim nahrávaním nahral jedno 5 sekundové video kde som skúšal mikrofon či je všetko dobre a išli všetko okey a mikrofon išiel super nahrávka bola dokonalá.. takže som sa pustil do nahrávania toho 17m videa..
Po dokončení nahrávania som ho skontroloval a nebolo tam audio ! dokonca ani audio z hry nielen s mikrofonu tak som trocha počkal kedže som si myslel že sa video stále ukladá.. ale nepomohlo video bolo stále bez audia.. tak som sa rozhodol íst do vegasu (program na editovanie/renderovanie videa) a skúsil som sa pozrieť či je v nom audio stopa.. NEBOLA TAM ! chcem zisti či súbor nieje poškodený alebo prečo je poškodený pretože video ide skvele ale chýba akkékolvek audio.. dá sa to audio obnoviť alebo inak spraviť ?
ako som hovoril toto video je asi moje 120 takže dobre viem ako to s frapsom chodí ale toto sa mi ešte nestalo
Dakujem za odpovede