Mimy
19.03.13,23:00
Dobrý deň potrebovala by som poradiť v takejto situácii, toho času som momentálne zamestnaná a v roku 2012 som pracovala u dvoch zamestnávateľov a terajašieho zamestnávateľa som požiadala o ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov fyzickej osoby zo závislej činnosti za rok 2012 ale nedopatrením som mu predložila potvrdenie o príjmoch fyzickej osoby zo závislej činnosti, o preddavkoch na daň, daňovom bonuse ... len od jedného zamestnávateľa, toho druhého som úplne zabudla a teraz mám vykonané ročné zúčtovanie len od toho jedného zamestnávateľa a od druhého mám len to potvrdenie o príjmoch fyzickej osoby zo závislej činnosti, o preddavkoch na daň, daňovom bonuse ..., čiže ročné zúčtovanie dane je urobené bez jedného zamestnávateľa tak som sa chcela opýtať ako teraz vyplniť Daňové priznanie k dani z príjmov fyzickej osoby typ A, ako opravné daňové priznanie alebo ako dodatočné daňové priznanie, a ako vlastne mám vyplniť to daňové priznanie spočítavať sumy z jedného potvrdenie a z druhého a tú sumu napísať do toho formulára, napríklad ak mám a ročnom zúčtovaní písané v kolónke úhrn zúčtovaných a vyplatených príjmov zo závislej činnosti ....sumu napr. 300,00 a na potvrdení o príjmoch fyzickej osoby zo závislej činnosti, o preddavkoch na daň, daňovom bonuse ...,sumu napr. 100,00 tak tieto sumy spočítam a uvediem do daňového priznania? A tak postupujem aj v iných kolónkach? ĎAKUJEM