Pampie
07.03.06,07:23
Dúfam, že táto téma ešte nebola zadaná. Ak áno tak som ju nenašla.
Moja otázka je takáto. Chcem podnikať ako účtovníčka t. j. viesť firmám účtovníctvo (podvojné) a spracovávať mzdy. Problém je v tom, že neviem v akých cenových reláciách sa mám pohybovať, aby som na jednej strane nebola príliš drahá, ale na druhej strane zasa príliš lacná? Má niekto takéto informácie a poskytne ich?:confused: Ďakujem
mysimis
07.03.06,06:36
Práve včera bola podobná téma rozoberaná. Každý si musí vedieť oceniť svoju prácu a musí vedieť koľko úsilia ho to stojí. Je veľmi ťažké Ti dať nejaký cenník, lebo to záleží od veľkosti firmy, od množstva dokladov a pod. Pozri si tému "pošuškajte koľko pýtať".
Milan Benka
07.03.06,06:38
emily
07.03.06,06:38
regina.golierova
06.04.06,18:55
posielam prehľad cien . Vyber si zlatú strednú cestu, lebo naše vedomosti , zručnosti a ... si treba nechať zaplatiť

Priemerná výška mzdy Priemerná mesačná mzda samostatnej účtovníčky u podnikateľa, ktorý vedie jednoduché účtovníctvo, je Sk 8 000,- až Sk 10 000,-.
Priemerná mesačná mzda samostatnej účtovníčky u podnikateľa, ktorý vedie podvojné účtovníctvo, činí Sk 12 000,- až Sk 20 000,-.
Priemerná mesačná mzda účtovníčky u zahraničních firem sa pohybuje od Sk 20 000,- do Sk 30 000,-.
a) Cena za jeden účtovný prípad
Cena za položku (jeden účtovný prípad):


Sk
Sk
– jednoduché účtovníctvo


15,-
až 25,-
– podvojné účtovníctvo


25,-
až 50,-
Cena za spracovanie priznania DPH a mesačné / štvrťročné závierky a zostavy na vyžiadanie podnikateľa


500,-
až 1000,-
Spracovanie jednej mesačnej mzdy, vrátane odvodov, pers. a mzdovej agendy


300,-
až 900,-
Cena za ročnú závierku a podklady pre daň. priznanie vr. povinných príloh
– jednoduché účtovníctvo


1000,-
až 3000,-
– podvojné účtovníctvo


5000,-
až 10000,-
Cena za hod. účtov. poradenstva nad rámec vedenia účtovníctva


200,-
až 1000,-
b) Paušálna mesačná čiastka podľa počtu prvotných dokladov*
– Jednoduché účtovníctvo do 100 prvotných dokladov


2000,-
až 3000,-
– za každých ďalších 50 dokladov


800,-
až 1300,-
– Podvojné účtovníctvo do 100 prvotných dokladov


3000,-
až 7000,-
– za každých ďalších 50 dokladov


1200,-
až 3000,-
– za priznanie DPH


500,-
až 1000,-
Za spracovanie mesačnej mzdy vrátane vedenia pers. a mzdovej agendy


300,-
až 900,-
Za závierku a podklady pre daň. priznanie vr. povinných príloh
– jednoduché účtovníctvo


2000,-
až 3000,-
– podvojné účtovníctvo


5000,-
až 10000,-
Za hod. účtovného poradenstva nad rámec vedenia účtovníctva


200,-
až 1000,-
c) Cena za každú započatú odpracovanú hodinu
– jednoduché účtovníctvo


100,-
300[/COLOR][/URL],-
– podvojné účtovníctvo


200,-
až 1000
Johanka
06.04.06,19:22
Tak s týmto by som súhlasila, ale musím pripojiť aj :eek: alebo :mee: , že nebývam v správnom kúte Slovenska.
300 - 900 Sk za mzdu/1 zamestnanec :eek: :eek: :eek: . Ani by som iné nerobila, iba mzdy.
Cenník je to pekný, ale keď si to miestne príslušný (myslím regionálne) podnikateľ prepočíta, tak si radšej zamestná babu, na ktorej bude min. 8 hodín "orať".
Ja sa nebojím oceniť si svoju prácu, ale na druhej strane si vážim , že mám stále plnú kanceláriu. Vždy lepšie ako mať "kvalitný" cenník a pavučinu na dverách .....
mysimis
07.04.06,05:12
Johanka, úplne s Tebou súhlasím. Naozaj ten cenník je veľmi zaujímavý, ale v praxi a v tom kúte Slovenska, kde žijem a pracujem ja, jednoducho nerealizovateľný. Naozaj si vážim každého stáleho klienta i to že ma táto práca živí i keď mnoho účtovníkov by povedalo, že pracujem pod cenu.
Majka
07.04.06,05:19
Tak s týmto by som súhlasila, ale musím pripojiť aj :eek: alebo :mee: , že nebývam v správnom kúte Slovenska.
300 - 900 Sk za mzdu/1 zamestnanec :eek: :eek: :eek: . Ani by som iné nerobila, iba mzdy.
Cenník je to pekný, ale keď si to miestne príslušný (myslím regionálne) podnikateľ prepočíta, tak si radšej zamestná babu, na ktorej bude min. 8 hodín "orať".
Ja sa nebojím oceniť si svoju prácu, ale na druhej strane si vážim , že mám stále plnú kanceláriu. Vždy lepšie ako mať "kvalitný" cenník a pavučinu na dverách .....

pre nasu firmu mzdarka robi jedneho zamestnanca za 200sk v Ba.
alušik
07.04.06,05:20
Cenník síce pekný, ale u nás nerealizovateľný.;) Skoro mi oči vybehli aj pri tých priemerných platoch. Robím síce pre zahraničnú firmu, ale som zaplatená podľa tohto uvedeného príspevku teda riadne podpriemerne.:confused:
Naozaj treba asi veľmi prihliadať na región.
bepo
07.04.06,06:37
Tak s týmto by som súhlasila, ale musím pripojiť aj :eek: alebo :mee: , že nebývam v správnom kúte Slovenska.
300 - 900 Sk za mzdu/1 zamestnanec :eek: :eek: :eek: . Ani by som iné nerobila, iba mzdy.
To vyzerá ako paušál za všetky mzdy a nie na jedného pracovníka
Maya1
07.04.06,06:44
...a skúste sa prísť uživiť na východ Slovenska. Ja mám ceny asi o 40 % nižšie.
aladin
01.05.06,12:48
pre nasu firmu mzdarka robi jedneho zamestnanca za 200sk v Ba.
KE mzdy 1 zamestnanec 50 sk s tym ze prvy dvaja su zadara... , u neplatcu dph 1. je zadara ......Oooh bratislava bratislava
Jana Acsová
01.05.06,13:11
KE mzdy 1 zamestnanec 50 sk s tym ze prvy dvaja su zadara... , u neplatcu dph 1. je zadara ......Oooh bratislava bratislavaNo ak by to malo byť všetko, tak to touto cenou nezarobíme ani na farbu do tlačiarne pri tlači všetkých podkladov za jedného zamestnanca (a ešte keby ste ho vzhľadom k tomu, že je jeden robili zadarmo ani nehovorím) ak hovoríme o páskach, mzdovom liste, podkladoch k zaúčtovaniu, odvodoch, prílohách k výkazom, hláseniach, vyhláseniach a ostatných súvisiacich agendách. A to nehovorím o práci ... zoberme si len čas, ktorý strávime tlačou uvedenej dokumentácie a podkladov, nieto pri štúdiu a spracovaní miezd.

Ak by sme sa mali odrážať od uvádzanej ceny, tak externé kancelárie môžeme rad radom pozatvárať (ostanú len "firmy" pracujúce doma, ktoré si režijný materiál dokážu obstarať napr. od zamestnávateľa ... pre jedného zamestnanca sa to stratí, čiže tie, ktoré potrebujú len prilepšiť a je im jedno koľko, lebo popri inom príjme to stačí). A nielenže pozatvárať, to môžu svoju prácu mzdári rovno zavesiť na klinec.

Predpokladám, že ste nemali na mysli, že 50,00 Sk a finíto, alebo inými slovami: Prepánajána preberme sa!
evina
01.05.06,16:56
KE mzdy 1 zamestnanec 50 sk s tym ze prvy dvaja su zadara... , u neplatcu dph 1. je zadara ......Oooh bratislava bratislava

Nikde v príspevku som nevidela, že by tie ceny boli pre Bratislavu. Začína sa mi nepáčiť takéto veľké rozdeľovanie cien podľa regioónov. Samozrejme je pravda, že sú rozdiely na ktoré treba prihliadať, ale mzdy za 50 SK /hrubé/, a to pre prvých dvoch zadarmo asi obstoja už iba na samote.
Chcela by som ešte upozorniť na jeden moment. Veľa z Vás píše o tom, že niektoré ceny si môžu dovoliť iba v Bratislave. Skúste porovnať náklady na život v Bratislave a inde. Predávajú sa aj u Vás 2-izbové byty za cca 2 mil SK atď.?
AdrianaA
29.05.06,12:34
Súhlasím s Janou. Čo ste sa načisto zbláznili s tými cenami. Veď nerobte takmer zadarmo. Spamätajte sa už konečne. Predajú Vám v obchode chlieb za 10,- Sk, lebo ste na východe a nemate ho zaco kupit. Asi nie. Začnite si vážiť samých seba a svoju prácu, svoje vedomosti. Alebo ste natoľko ustráchaný a bez štipky sebaúcty, že dokážete robiť aj za smiešne sumy, len aby ste mali prácu. Uvedomte si, že práca vás ma živiť!!!
Zoltán Kovács
30.05.06,12:13
Reagujem na cenu 50,- Sk za jednu osobu za mzdy. Tak za tú cenu by som ani comp nezapol. A pritom si myslím, že nie som drahý účtovník. Alebo áno?!? Niektorí záujemci o moje služby tvrdia, že mám nehorázne ceny (200,- SK/osoba za mzdy, min. 5000,- Sk/mesiac PÚ s DPH, min. 2000,- SK/mesiac JU s DPH). Iný zase hovoria, že som lacný, a tým pádom asi aj zlý účtovník.
Pritom účtujem 13 rokov. Absolvoval som cca 15 kontról z DÚ, ktoré dopadli tak, že penále bolo asi 3x. Z toho iba raz z mojej chyby. Penále boli do výšky max. 3.000,- Sk
Som blízko BA (v Senci). Robím aj firmy z BA.
A najlepšiu perličku som počul na našom DÚ, že účtovníci aké môžu mať len výdavky, veď všetko im preplatia klienti.:D Keď som začal vysvetlovať (ani neviem načo), že tie školenia, odborná literatúra, kancelárske potreby, soft atď. nie je zadarmo, ako u niektorých "účtovníkov", ktorí to robia ako zamestnanie a popri tom doma na kreknutom softe, s "vypožičanou" literatúrou, a kancelárskymi potrebami zo zamestnania (veď je to tak málo čo beriem domov, že si to ani nevšimnú). A nehovorím ešte o nejakom prenájme kancelárie, ak chcem naozaj vyzerať ako seriozny účtovník.
A keď náhodou prídem za klientom, ktorý je mesačný plátca DPH, s 12 zamestnancami, a chcem po dvoch rokoch zvýšiť cenu aspoň o mieru inflácie, tak je z toho "vyvalený", že čo si to dovolujem, a mám byť rád, že mu vôbec môžem účtovať.
O tom ani nehovoriac, že niektorí klienti nemajú o čase žiadný pojem. Pod tým rozumiem telefonáty po 22.00 hod, resp. soboty a nedele. A keď náhodou si najdem čas aj na 4-5 dňovú dovolenku, ako si to predstavujem.
Podľa ních by som mal byť k dispozícii 24 hodín denne, 7 dni v týždni.
A keď človek sa tak aj správa, veľmi rýchlo skončí niekde na ARO v nemocnici (môj konkrétny prípad, ušiel som hrobárovi z lopaty:D:mee:). Tak aká je to naša práca.
No jednoducho úžasná. Keď by som mal znova vybrať, vybral by som účto. Asi som mazochista:D:D:D
Danila
04.06.06,11:15
Práca účtovníka je práve tak náročná v KE ako v BA. A Bavorák podnikateľa z KE stojí práve toľko ako podnikateľa z BA. Takže pre regionálne ceny účtovníctva nevidím dôvod.
Melnick
05.06.06,11:40
Súhlasím s Janou. Čo ste sa načisto zbláznili s tými cenami. Veď nerobte takmer zadarmo. Spamätajte sa už konečne. Predajú Vám v obchode chlieb za 10,- Sk, lebo ste na východe a nemate ho zaco kupit. Asi nie. Začnite si vážiť samých seba a svoju prácu, svoje vedomosti. Alebo ste natoľko ustráchaný a bez štipky sebaúcty, že dokážete robiť aj za smiešne sumy, len aby ste mali prácu. Uvedomte si, že práca vás ma živiť!!!
AdrianaA strašne s Tebou súhlasím,ale chýba mi-staršiemu ročníku tá zdravá odvaha a netopiť sa v cenách,ktoré tu boli kedysi.
Naozaj Ti fandím a stotožňujem sa s Tebou,len kde nájsť tú odvahu.......
a to som, myslím si ,dosť odvážna.Alebo nie?:)
Melnick
05.06.06,11:46
Milí "Poraďáci" mám k Vám jednu prosbu. Potrebovala by som sa skontaktovať s niekým,kto účtuje občianske združenie - typu materských centier: Vševedko,Včielka...............
Za každú reakciu a ohlas Vám ďakujem.
Melnick
05.06.06,13:11
Posúvam................:)
ivetaf
05.06.06,15:42
Ja neviem, tiež neúčtujem v hlavnom meste, ale za 50,- Sk za mzdu by som nezapla ani počítač. Podnikatelia si musia uvedomiť, že koľko práce máme s personalistikou, to nie je len vystavenie mzdy, to je najmenej. Vždy ma vie vytočiť hlavne to, že keď odovzdám doklady na SP, tak si istotne niekto ozve, že prijíma, alebo prepúšťa nejakého zamestnanca, a musím znovu nabehnúť na SP s dokladmi. Benzín nemám ani ja zadarmo a na SP sú to asi 3 km. Na druhej strane hovoríte, že sa dohodárov beriete menej ako za HPP, prečo však dohody ešte aj treba oznamovať na DU, a telefonovať podnikateľovi, kedy uhradil daň, aby sme to mohli do 15 ho odovzdať, lebo keď nie tak je to pokuta 2000,- Sk. Niekde platiť nechcú, ale keď nie je zamestnanec odovzdaný na čas a ÚP to označí ako čiernu prácu, a treba platiť pokuty, hneď natrčajú dlane, aby sme platili pokuty my. Ja keď som si stiahla horeuvedený cenník, veru som zvýšila ceny a niekto reptal, niekto si to ani nevšimol a platia, ani jeden podnikateľ odo mňa neodišiel, lebo sú s mojou prácou spokojný a vedia , že nikdy neboli problémy. Nešla som na maximum, ale našla som zlatú strednú cestu, a veru ja to pocítim finančne. Niekde predpokladám, že aj Vy ste na tom niektorý tak ako ja, že pracujete sami od nevidím do nevidím, cez soboty nedele, a objaví sa to aj na zdravotnom stave, že manžel už poobede nabehne s vitamínmi, aby som neskolabovala.
Melnick
06.06.06,07:38
Ak by sme sa mali odrážať od uvádzanej ceny, tak externé kancelárie môžeme rad radom pozatvárať (ostanú len "firmy" pracujúce doma, ktoré si režijný materiál dokážu obstarať napr. od zamestnávateľa ... pre jedného zamestnanca sa to stratí, čiže tie, ktoré potrebujú len prilepšiť a je im jedno koľko, lebo popri inom príjme to stačí). A nielenže pozatvárať, to môžu svoju prácu mzdári rovno zavesiť na klinec.

Predpokladám, že ste nemali na mysli, že 50,00 Sk a finíto, alebo inými slovami: Prepánajána preberme sa!

Som tiež len "firma" pracujúca doma -nikde zamestnaná ,živí ma len to čo skutočne "odmakám" nikto mi nedá ani hárok papiera zadarmo,naopak myslia si že keď pracujem doma ,tak mám všetko lacnejšie ,ba až zadarmo. Platobná disciplína je tiež horšia,pretože kolegyne,ktoré majú kancelárie sú v očiach klientov váženejšie také "ozajstnejšie" Dúfam,že mi Janka prepáči,že som použila jej slová aj keď vytrhnuté z kontextu ,ale aj takto vyzerá práca účtovníčky "domácej":mee: :mee:
Melnick
08.06.06,06:22
Milí "Poraďáci" mám k Vám jednu prosbu. Potrebovala by som sa skontaktovať s niekým,kto účtuje občianske združenie - typu materských centier: Vševedko,Včielka...............
Za každú reakciu a ohlas Vám ďakujem.

Naozaj to nikto nerobíte?
aladin
14.06.06,20:23
No ak by to malo byť všetko, tak to touto cenou nezarobíme ani na farbu do tlačiarne pri tlači všetkých podkladov za jedného zamestnanca (a ešte keby ste ho vzhľadom k tomu, že je jeden robili zadarmo ani nehovorím) ak hovoríme o páskach, mzdovom liste, podkladoch k zaúčtovaniu, odvodoch, prílohách k výkazom, hláseniach, vyhláseniach a ostatných súvisiacich agendách. A to nehovorím o práci ... zoberme si len čas, ktorý strávime tlačou uvedenej dokumentácie a podkladov, nieto pri štúdiu a spracovaní miezd.

Ak by sme sa mali odrážať od uvádzanej ceny, tak externé kancelárie môžeme rad radom pozatvárať (ostanú len "firmy" pracujúce doma, ktoré si režijný materiál dokážu obstarať napr. od zamestnávateľa ... pre jedného zamestnanca sa to stratí, čiže tie, ktoré potrebujú len prilepšiť a je im jedno koľko, lebo popri inom príjme to stačí). A nielenže pozatvárať, to môžu svoju prácu mzdári rovno zavesiť na klinec.

Predpokladám, že ste nemali na mysli, že 50,00 Sk a finíto, alebo inými slovami: Prepánajána preberme sa!
nie jasne ze nie...len som rozpisal ako robim ja mzdy...ja sa nezaoberam len mzdami. ale uctovnictvom. mzdy su len cast toho a mzdy su za taku cenu. je to aj o tom ako je postaveny cennik. bud je kazda polozka zvlast alebo niektore veci su v zcasti v cene
aladin
14.06.06,20:27
Práca účtovníka je práve tak náročná v KE ako v BA. A Bavorák podnikateľa z KE stojí práve toľko ako podnikateľa z BA. Takže pre regionálne ceny účtovníctva nevidím dôvod.

znie to pekne ale regionalne rozdieli je hola skutocnost.
kattka.c
14.06.06,20:32
znie to pekne ale regionalne rozdieli je hola skutocnost.

Mas pravdu - je to skutocnost, ale je to na nas aby sme to zmenili :p
aladin
14.06.06,20:38
Mas pravdu - je to skutocnost, ale je to na nas aby sme to zmenili :p ano ale jedna lastovicka leto neurobi. mne paltia za ucto JU cca od 500 do 7000 a PU od 2500 do 8000 podotykam som platca dph tak ako 90 percetn mojich klientov.
jolaj
28.06.06,06:07
Chcem Vám poprosiť o radu. Mám pracovnú ponuku konečne sa zamestnať
po 23 mesačnej prestávke na úrade práce. Podnikateľ FO mi ponúkol, že môžem u neho pracovať ako účtovníčka (JÚ), mzdárka, asistenstka, fakturantka,... proste dievča pre všetko. Na plate sa dohodneme, koľko si asi predstavujem ja mesačnú mzdu. Neviem to posúdiť, keďže som dlhšie nepracovala a zvlášť v tejto oblasti. Jedná sa o JÚ, došle faktúry za rok asi 1200, odoslané faktúry asi 1400, mesačný platca DPH, pokladňa, personalistika a mzdy /2 zamestnanci/, reklamácie, ... až po všetky náležitosti, ktoré k tomu patria. Prosím poraďte, ak viete.
Aké je také rozumné platové ohodnotenie.
Ďakujem. Jolana zo Žiliny. :) :) :)
bendži
28.06.06,06:18
Naozaj to nikto nerobíte?

Ahoj, ja robím občianske združenie, veď vieš ;) ale nie je to materské centrum
jolaj
28.06.06,07:51
Chcem Vám poprosiť o radu. Mám pracovnú ponuku konečne sa zamestnať
po 23 mesačnej prestávke na úrade práce. Podnikateľ FO mi ponúkol, že môžem u neho pracovať ako účtovníčka (JÚ), mzdárka, asistenstka, fakturantka,... proste dievča pre všetko. Na plate sa dohodneme, koľko si asi predstavujem ja mesačnú mzdu. Neviem to posúdiť, keďže som dlhšie nepracovala a zvlášť v tejto oblasti. Jedná sa o JÚ, došle faktúry za rok asi 1200, odoslané faktúry asi 1400, mesačný platca DPH, pokladňa, personalistika a mzdy /2 zamestnanci/, reklamácie, ... až po všetky náležitosti, ktoré k tomu patria. Prosím poraďte, ak viete.
Aké je také rozumné platové ohodnotenie.
Ďakujem. Jolana zo Žiliny. :) :) :)

Čas súri, prosím poraďte.:eek: :mee: :confused:
MMM
29.06.06,05:35
Kedze je to jednoduché úcto asi Ti viac ako 12 000,- Sk v hrubom nedá. Ale pýtala by som viac napr. 13 500, aby som mala z coho spustit a dohodnut sa na nejakom kompromise - 12 000.