M3G
26.05.04,21:26
K "Prijaté SS"

Žeby sa vám súkromné správy nezmestili do riadku?
Alebo ....



Napadlo ma to keď som videl tie cenzurované odkazy a SS. :D
Richard
26.05.04,19:32
hehe...
viem ze mame tuto skratku zauzivanu v inom zmysle
****ale****
posunme sa o krok vpred a zabudnime na stare krivdy :-), uz je nove storocie a je to slovenska skratka :-)
M3G
27.05.04,15:27
Zabudnime na SS....

My máme svoje ss, len dúfam, že nás za to nejaká strana nezažaluje :)
adam
20.03.05,19:14
Prosím o pomoc!!!!!! Nedá sa mi poslať SS.......ani odpoveď cez cituj. Čo som zle urobila? Ďakujem za radu :-((
babenko1
20.03.05,19:18
občas to nepôjde odoslať, ked tam máš málo písmenok :-) alebo máš plnú schránku...
adam
20.03.05,19:35
babenko1, myslím že to nebude v tom, lebo ani cez "cituj", "rýchla odpoveď" mi nejde
nič napísať, ani jedno písmenko. Vôbec mi nebliká kurzor v okienku, kde mám napísať text......:-(( Ani smailíkov nemôžem prilepiť.....:-((
ik-a
20.03.05,19:45
babenko1, myslím že to nebude v tom, lebo ani cez "cituj", "rýchla odpoveď" mi nejde
nič napísať, ani jedno písmenko. Vôbec mi nebliká kurzor v okienku, kde mám napísať text......:-(( Ani smailíkov nemôžem prilepiť.....:-((
:rolleyes: Mne ide nech dam hocico, ide tiez iba odpovedat. Neviem ako funguje rychla odpoved. Ale smajlici mi idu. Ja to mam tak, ze na ne kliknem iba mysou su tam. :o
babenko1
20.03.05,19:53
babenko1, myslím že to nebude v tom, lebo ani cez "cituj", "rýchla odpoveď" mi nejde
nič napísať, ani jedno písmenko. Vôbec mi nebliká kurzor v okienku, kde mám napísať text......:-(( Ani smailíkov nemôžem prilepiť.....:-((počkaj.. ss je jedna vec a odpoveď na nejaký dotaz je druhá. ČO ti nejde?
adam
20.03.05,19:54
Mne nejde nič, ale minulé príspevky mi to šlo. Dá sa mi odpovedať len cez "rýchla odpoveď bez formátovania". Prevdepodobne som niečo stlačila, čo som nemala......ja som na takéto veci antitalent....snáď niekto bude vedieť , čo s tým, lebo inak sa budem musieť rozlúčiť so smailíkmi......:-(((((((
adam
20.03.05,19:54
Ani jedno, ani druhe......:-(((((((
babenko1
20.03.05,19:56
ked klikneš na rýchlu odpoved sa ti otvorí to okienko...a dole je potom rozšírené možnosti - odpovedať... ani ked na to klikneš ti to nejde?
adam
20.03.05,20:04
Nie , nejde to ani tak.....:-((
Valika
04.05.05,09:47
Pomôžte mi prosím neviem poslať súkromnú správu.Všetkých správ mám 100 nikdy som ich nemazala treba niečo vymazať aby som mohla posielať dalej SS???

Vďaka, súrne
lenkak
04.05.05,09:59
Musíš si nejakú správu vymazať. Zaznačíš si "fajočkou" ktorú SS chceš vymazať, a daj vymazať. Pri odlanej máš hneď kolonku, vymazať, len ju označ.