mirka134
23.03.13,16:28
Dobrý den
chcela by som Vás poprosiť o radu aké máte skúsenosti hlavne s Money S3
potrebujem si kúpiť program na PÚ, mzdy a JÚ a neviem sa rozhodnúť teraz pracujem s alfou ale keďže by som ju potrebovala rozšíriť a investovať tak rozmýšľam či by nebolo lepšie kúpiť si money nakolko by bola asi aktuálizácia na ďaľšie roky lacnejšia - čo by bolo pre mňa lepšie hlavne z hľadiska ceny nakoľko ešte nemám zákazníkov len jednemu robím JU s dph a dvom bez dph no chcela by som začať s PÚ.

dakujem vám veľmi pekne za skúsensoti s money s3:)
mirka134
24.03.13,10:48
Dobrý den
chcela by som Vás poprosiť o radu aké máte skúsenosti hlavne s Money S3
potrebujem si kúpiť program na PÚ, mzdy a JÚ a neviem sa rozhodnúť teraz pracujem s alfou ale keďže by som ju potrebovala rozšíriť a investovať tak rozmýšľam či by nebolo lepšie kúpiť si money nakolko by bola asi aktuálizácia na ďaľšie roky lacnejšia - čo by bolo pre mňa lepšie hlavne z hľadiska ceny nakoľko ešte nemám zákazníkov len jednemu robím JU s dph a dvom bez dph no chcela by som začať s PÚ.

dakujem vám veľmi pekne za skúsensoti s money s3:)

prosím neporadí niekto? pracuje sa dobre s money na slovensku a aké bývajú aktualizácie?
veľmi pekne ďakujem
jana789
12.04.13,06:38
Dobrý den
chcela by som Vás poprosiť o radu aké máte skúsenosti hlavne s Money S3
potrebujem si kúpiť program na PÚ, mzdy a JÚ a neviem sa rozhodnúť teraz pracujem s alfou ale keďže by som ju potrebovala rozšíriť a investovať tak rozmýšľam či by nebolo lepšie kúpiť si money nakolko by bola asi aktuálizácia na ďaľšie roky lacnejšia - čo by bolo pre mňa lepšie hlavne z hľadiska ceny nakoľko ešte nemám zákazníkov len jednemu robím JU s dph a dvom bez dph no chcela by som začať s PÚ.

dakujem vám veľmi pekne za skúsensoti s money s3:)

dobrý den

tak toto by zaujímalo aj mňa prosím tí ktorí pracovali ale aj pracuju v money a v krose, ktorý by bol vhodnejší ?
Ja viem, že má asi každý svoje plusy a mínusy aké má pre vás výhody a nevýhody?
Ďakujem za každú reakciu
jana789
16.04.13,06:10
dobrý den

tak toto by zaujímalo aj mňa prosím tí ktorí pracovali ale aj pracuju v money a v krose, ktorý by bol vhodnejší ?
Ja viem, že má asi každý svoje plusy a mínusy aké má pre vás výhody a nevýhody?
Ďakujem za každú reakciu

prosím nikto neporadí nedá novší názor?
​ďakkujem