verads
24.03.13,00:12
Dobry den , zakúpila som si spod ruky PSP je flashnuty 6,20 TN-A (HEN) dostala som aj hry stiahnute z netu , lenže to su skôr pre dospelých, ja som stiahla detske , ale nijak mi to nezobrazi PSP tit hry su EBOOT.PBP a KEYS.BIN čO MáM spravit aby sa mi spustila -zobrazila hra ? tie hry čo su v nom su cso,alebo iso ,hladala som v google forumy aj som sa registrovala a napriek tomu tam neviem vložit otázku . pomôže mi tu niekto ? dakujem
Fero11
24.03.13,04:39
najlepsie je kontaktovat toho co ti to predal ... ved si mu predsa zaplatila
verads
24.03.13,07:36
ano , ano jemu som volala on sa tiež velmi nevyzna preto to vlastne aj predal, vraj mám stahovat také čo su vo formáte ISO tak som uvažovala či by sa tie čo mám ja nedali nejak prekonvertovat.škoda , že neviem pridat priíspevok na fórách k de sa o tom asi vie viac .
erik555
24.03.13,07:38
škoda , že neviem pridat priíspevok na fórách k de sa o tom asi vie viac .
To je o zaregistrovani sa na tom fore...a to hadam zvladnes, ci ani nie? :D
jahoszmsk
24.03.13,07:47
verads
24.03.13,08:26
To je o zaregistrovani sa na tom fore...a to hadam zvladnes, ci ani nie? :D

asi si nečital pozorne v prispevku som písala , že som sa registrovala, ale už sa mi podarilo vložit prispevok , len teraz aby mi aj niekto nato odpovedal
verads
24.03.13,08:31
http://www.youtube.com/watch?v=KAlZi3WnQqQ

žial tak je rozmazany obraz, že vôbec nevidím na aké ikonky sa tam klika a aj to ukazuje velmi rychlo aj ked si zastavujem to vydeo neviem nato prist nakolko nevidim ikony, ale inak dakujem pekne
verads
24.03.13,08:51
http://www.youtube.com/watch?v=KAlZi3WnQqQ lepšie som si pozrela to video , ano takto som to spravila , ale hra tam vôbec nie je zobrazena na PSP ked ju hcem spustit
0
Peto-M
24.03.13,13:41
To asi nebudú originálne hry, že? :)
verads
24.03.13,16:54
To asi nebudú originálne hry, že? :)


máš pravdu , to nie su originálne hry , ale flashnuté
Peto-M
27.03.13,14:45
Ok, neodsudzujem, len som sa chcel opýtať, PSP som nikdy nemal. :)
jahoszmsk
27.03.13,15:13
aj pre mna je PSP španielska dedina, ale na nete je toho dosť...

http://stahuj-to.webgarden.cz/rubriky/vse-o-psp/custom-firmware-psp
verads
28.03.13,15:19
no to PSP je o ničom . ani sa s nim malá nehra , hrá radšej playstation3 alebo X box s kinectom tam sa aspon aj rozhýbe. vedel by miniekto poradit ako flashnut PS 3 ?
enzo2k
29.03.13,06:43
ked to niesu originalne hry tak su nie flashnute ale piratske.ked chces piratske hry chod na uloz.to tam si napis nazov hry s psp alebo si napis iba psp a najde ti hry.stiahni taku ktora ma iso na konci. pochybujem ze sa ti podari prekonvertovat hry, sam mam psp a tiez stahujem z uloz to. dalej, nie kazdu hru sa ti podari rozbehat zalezi na tom ako mas upravenu psp
enzo2k
29.03.13,06:46
inak odporucam xbox360 s kinektom mame ho doma a moje dve dcerky s zneho saleju a to ma jedna 1.5roka a druha 3 kupis si knemu par hier a mas postarane, napriklad kinectimals a vodne sporty obe ked kupis pouzite tak nestrovis viac ako 15eur.
verads
12.04.13,19:58
inak odporucam xbox360 s kinektom mame ho doma a moje dve dcerky s zneho saleju a to ma jedna 1.5roka a druha 3 kupis si knemu par hier a mas postarane, napriklad kinectimals a vodne sporty obe ked kupis pouzite tak nestrovis viac ako 15eur.

máme aj Xbox s kinectom , aj ja sama sa naskáčem , ten kinektimals nemá sporty máme nejake ale zajtra ideme do obchodu a kúpime . mne sa páči a aj maličkej adventures , aj rio je dobre a ma kacera donalda ,a sporty .
Peter Pešta
01.07.13,13:19
nemusi to byt iso format mozeto byt aj cso