Lipican
24.03.13,18:53
Mám takýto problem. Mám nový pc Sony vaio s15 s windows 8 pro. Mám stále stiahnutý jas obrazovky takmer na minimum. Vyskúšal som už všetko cez úpravu jasu obrazovky ale akonáhla nastavím jas vyššie a to je jedno v akom mode či výkonný, šetriaci režim, alebo vlastný, v tom momente sa mi jas stiahne skoro na minimum. Kde môže byť problém, pekne mi to lezie na city
Vlado40
24.03.13,18:15
Nemáš tam nainštalovaný nejaký program na šetrenie od sony?Pozri sa či sa nezapína pri štarte.
Lipican
24.03.13,18:15
ešte doplním, keď som v zmene nastavenia pre plán, tak napr vyberiem režím vyvážený, odpojím notebook z elektrickej energie teda necham ho bežať len na baterke. Nastavím jas na max pre možnosť s napájanim aj bez napájania. Dám uložiť zmeny, behom dvoch sekúnd jas ide dole, ale ked sa kuknem spat na nastavenia rezimu vyvážený, zisťujem že sa stiahol jas len v možnosti bez napájania. Ale akonáhle pripojim notebook k sieti na dve sekundy sa jas zvýši na mnou zadanú hodotu, ale následne sa sám zas prestaví, na minimalný jas, mam už z toho točky
Lipican
24.03.13,18:19
Vlado dík, mal si pravdu, ja som vedel že som mal tie ich programy už dávno vyraziť ale uplne mi to vypadlo, bola tam nastavená automatická regulácia jasu.