winnie333
24.03.13,22:14
Dobrý deň..
S priateľom chceme na jeseň začať stavať. No ja mám nejaké dlhy a exekúciu. Ak bude dom na mojom a priateľovom mene, môžem oň nejak prísť? A ešte by ma zaujímalo, že ak sa vydám, či môže exekútor siahnuť po plate manžela, ak je dlh ešte spred manželstva?
Ďakujem
Mila123
24.03.13,21:22
Dobrý deň..
S priateľom chceme na jeseň začať stavať. No ja mám nejaké dlhy a exekúciu. Ak bude dom na mojom a priateľovom mene, môžem oň nejak prísť? A ešte by ma zaujímalo, že ak sa vydám, či môže exekútor siahnuť po plate manžela, ak je dlh ešte spred manželstva?
Ďakujem
nevyrovnáš si dlh? aby si nemala bezsenné noci?
buchač
25.03.13,05:51
Dobrý deň..
S priateľom chceme na jeseň začať stavať. No ja mám nejaké dlhy a exekúciu. Ak bude dom na mojom a priateľovom mene, môžem oň nejak prísť?
Môžeš ...
A ešte by ma zaujímalo, že ak sa vydám, či môže exekútor siahnuť po plate manžela,
Záleží od okolností ...
ak je dlh ešte spred manželstva?
Ďakujem
...hm...

nevyrovnáš si dlh? aby si nemala bezsenné noci?
Správna pripomienka ,no nejde o jej bezsenné noci ... keď má ten dlh u súkromnej osoby , tak táto poriadne nespí ...


Poznámka :
Len by ma aj zaujímalo , že love na vyrovnanie dlhu sa nejak nedajú nájsť , no na stavbu už hej ...???
Kua , dozviedieť sa o takejto skutočnosti , nuž okamžite by som na to exekútora upozornil a poštval ... jak pitbulla na krvavý biftek ...
Nandrolon
25.03.13,06:02
buchač, toto sa deje denno denne...

Ja mám takého tiež poblízku, dlží plno firmám /vrátane našej/, exekúcie na krku /kvôli tomu sa aj formálne rozviedol, neplatí robotníkom, momentálne stavia 3-tí dom, pričom jeho druhý dom je najväčším domom v dedine.
Dokopy asi 6 áut všetkého druhu, každé "svoje parkovacie miesto".
Jeho dcéra je dlžníkom za svoju dcéru v škole, ale jazdí na novom aute za 50 000 eur...
buchač
25.03.13,06:16
...hm .....aj na takých existuje nejaký gríf .....
lujza.j
25.03.13,06:19
myslis ten trvaly....lebo taky "clovek" iny nikdy nebude.....
jar88
25.03.13,06:29
No že nám ho sem napíš, nech nesnívame o niečom nemožnom a neefektívnom.
Myslím ten tvoj existujúci grif:D
Nandrolon
25.03.13,06:31
ten grif spočíva v kroku č.1: urobiť dlh u tej "správnej osoby"... Ďalej to už ide niekedy samo...
arizona
25.03.13,06:41
Dobrý deň..
S priateľom chceme na jeseň začať stavať. No ja mám nejaké dlhy a exekúciu. Ak bude dom na mojom a priateľovom mene, môžem oň nejak prísť? A ešte by ma zaujímalo, že ak sa vydám, či môže exekútor siahnuť po plate manžela, ak je dlh ešte spred manželstva?
Ďakujem
A to sa ti oplati? Ved uroky z dlhov a hlavne u exekutora Ti rastu kazdym dnom.
Ak mas peniaze na stavbu v hotovosti,tak nechapem preco si najskor nevyplatis dlzoby a mozes kludne spavat...
Ak budes chciet poziadat o hypoteku a ak mas exekucie,tak banka si to preveruje a eviduje ta ako nezodpovedneho platica, takze hypo moze odmietnut.
Priatelovi jeho podiel na dome nezoberu,ale na tvoju ciastku moze exekutor exekuciu uvalit. Takze,ak tvoj priatel nebude chciet mat problem, ze polovica jeho domu je zatazena tvojimi exekuciami, bude musiet exekuciu splatit...samozrejme,aj s vysokym urokom.
Ak exekutor zanucha, ze stavias dom, pojde po tebe a nezbavis sa ho, pokym z teba dlh nedostane.
Peggynka
25.03.13,06:45
Neuveriteľné myslenie...
buchač
25.03.13,06:47
No že nám ho sem napíš, nech nesnívame o niečom nemožnom a neefektívnom.
Myslím ten tvoj existujúci grif:D
Ja v určitých situáciách nikdy nesnívam ...
Ja konám !!!

Nechcel by si byť mojím dlžníkom , to si píš ....
Zažil by si situácie , o akých sa Ti ani nesnívalo ....
Veľmi reálne a efektívne ...

Ako markantný príklad dám ....
Od Fruniho som dostal svoje peniaze - nie vklad ( jemu len pakovia dávali - tým ja nie som ) ...o iné sa jednalo ( nie je podstatné čo , ale výška sumy a to dosť vysoká )...

Moje grify ???...hehe , toto snáď nemyslíš vážne ....či ???
Ja som drahý , bratu ...